Pire krompir

neznan uporabnik

10. okt 2001 11:27

Kakšen okus pa ima instant pire krompir? Ga je že kdo poskusil? Ko vidim same lepe instant embalaže (s čudovitimi slikami) za pripravo raznih jedi, bi jih kar kupila, a me okus po industrijski hrani hitro postavi na realna tla... Zadnjič sem kupila zavitek za pripravo mlečnega riža... in bila zelooo razočarana. Lp, Beti

neznan uporabnik

10. okt 2001 11:59

Vam ne priporočam, saj je menda popolna plastika. Jaz ga sicer še nisem poskusil saj raje prisegam na jedi iz domačega lonca. Lep pozdrav.

neznan uporabnik

10. okt 2001 13:21

Priznam, priznam pri nas včasih jemo pire iz vrečke. Načelno je takole: Je bolj ali manj zanič, pri čemer je okus premosorazmeren s ceno - tisti malo dražji so bistveno boljši. Vedno zamenjam predvideno razmerje vode in mleka v korist mleku, potem dodam še smetano, parmezan ... V končni fazi lahko nastane še kar užitna reč, ki pa je ne bi priporočala drugače kot takrat ko se res!!!! mudi. Kakšne posebne plastike in kemije ni čutiti, tudi po sestavi na škatli gre v glavnem za posušen krompir. LP Tinca

neznan uporabnik

16. okt 2001 19:21

Pire krompir je super stvar za kuhanje v hribih, na taborjenju ipd. Tam kar paše, da niso stalno makaroni. Celo mleko v prahu popolnoma nadomesti mleko. Doma ga ne bi jedla, res je. Sem pa jedla mlečni riž iz vrečke (ker priprava domačega res dolgo traja) in je bil presenetljivo dober - boljši kot tisti pripravljen iz hladilnika v trgovini.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti