Novoletni okraski

Vandolina  

član od: 7.7.2008

sporočila: 80

12. dec 2008 17:08

O hvala za idejo, kako narediti ikebano Katarina K. Pozdrav Vandolina Vandolina

emina  

član od: 15.10.2006

sporočila: 126

6. dec 2009 18:56

Librica je napisal/a:
Hvala majamarko za link in seveda tudi tebi Katarina K, čeprav mi na žalost tvoj opis postopka dela (saj vem, da si se trudila) ni pomagal. Sem bolj vizualni tip, tako da če nekaj ne vidim, potem ne gre. Zdaj sem bom tudi jaz lotila izdelave okraskov. Všeč so mi tudi zvezdice iz parafina (iz Unikata). Je mogoče že kdo delal? Upam, da bodo res tako lepe, kot so v reviji. Tudi pri meni je čas problem, saj imam tudi jaz dva pobalinčka, eden je sicer dopoldne v vrtcu, drugi 8.mesečni pa doma. Librica
Kakšne so to zvezdice iz parafina? Kako so ti uspele? lp!

Petya  

član od: 8.1.2006

sporočila: 591

6. dec 2009 19:41

Uf... že vidim kako pridno bomo delali te zvezde s papirja ... mislim,da bom že ju3 začela Petya

vijolca73  

član od: 28.4.2006

sporočila: 106

7. dec 2009 9:35

Zelo lep tale venček iz kokic.Prijateljica ga je lansko leto naredila in veliko je bilo smeha,ker so ji ga ptički pokljuvali.Pokovke je bilo več na tleh kot na venčku,ha ha vijolca73

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti