V knjigi Zdravila iz božje lekarne piše, da dve žlici švedskih grenič, razredčenih z vodo ali čajem, zagotovo prežene mačka. Sicer pa, častna beseda, da se ga da krasno žurat tudi tako, da se ga ne napiješ.
lp, Vanja
vanjatajnsek
Maček ,nujno !
ni ga čez kislo juhe!
Lp, Mitek!
Ravno zdajle je na prvem programu ena oddaja o mačku. Neki ameriški strokovnjaki proučujejo kako deluje alkohol. Grem gledat.
Kako aktualna tema v tem času, saj mi je tako
. Še sreča, da sem se spomnila, da sem enkrat o tem že prebirala in sem jo hitro poiskala. Včeraj zvečer dva kozarčka šampanjčka, malo črnega vinčka in maček, ne tiger je tu. Ne spomnim se, kdaj mi je bilo tako grozno. Bruhanje, driska, glavobol 

. Pa še toliko stvari imam danes za naredit.
Prebrala sem vse. Začela sem z aspirinom, nato švedsko grenčico, sedaj še z magnezijem, pa banano sem si tudi pripravila, zaenkrat je še ne morem spravit vase. Mogoče malo kasneje. Bom poročala, ko bom bolj pri sebi
.
Sedaj pa samo še v vodoravni položaj mačka zdravit, vam pa čim lepši dan
zvezdica55
| vanjatajnsek je napisal/a: |
| V knjigi Zdravila iz božje lekarne piše, da dve žlici švedskih grenič, razredčenih z vodo ali čajem, zagotovo prežene mačka. Sicer pa, častna beseda, da se ga da krasno žurat tudi tako, da se ga ne napiješ. lp, Vanja vanjatajnsek |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
