Hvala Jernej za takšno darilce.
Polepšal si mi prihajajoče praznike.
Ana
Znaki
Ja, res hvala!!!
Elen
No zdej ko ste pa videli kako je fino imeti +ke ... pa hitro vsi plačat 


MissLady
Pa še res je.
jade
The End, sorry
Poglejte odziv strani ko se vsem zvezdice prikazujejo
Naš sistem zvezdic in skoka na pravo temo je eden izmed bolj naprednih, da se pohvalim. Ampak žre računalniško moč
Pa preden kdo vpraša, kaj pa potem, če se vsi na Plus naročijo... odgovor: Če se pa vsi na plusa naročijo, bomo imeli pa lahko zmogljivejši računalnik
Tako da nič skrbeti. Ampak tako vse pač ne more biti za vse in tudi ni bilo mišljeno. Bil je vikend paket s podaljškom. Saj če ste bili pridni, ste si veliko receptov dali v beležke in napravili vse animirane voščilnice...
Čeprav so zvezdice šle, so pa topli ljudje še vedno na drugi strani mreže
Pa lep popoldne.
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Jernej - Urednik Kulinarične SlovenijeKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
