Pozdravcek vsem!
Danes imam 9 dan 3md in me nekaj zanima..ali lahko jem sadje,ce me napade lakota tudi po osmi uri?
Hvala
Sunshine
Pozdravcek vsem!
Danes imam 9 dan 3md in me nekaj zanima..ali lahko jem sadje,ce me napade lakota tudi po osmi uri?
Hvala
Sunshine
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.