Ločevanje živil 90. dni - 5. del

helena45  

član od: 7.8.2005

sporočila: 371

23. okt 2005 4:45

marjanca45 je napisal/a:
Grem pripraviti culico Imejte se lepo, pazite nase in na svoje drage - pa žuliti se ne pozabite ! marjanca45
Držimo pesti za našo Marjanco in za Dušanko, ki trpi v neizmernih bolečinah. PUNCE SAMO ZDRŽTE!! helena45

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

23. okt 2005 4:46

Dobro jutro. Samo na kratko, ker enostavno ne morem sedet. Marjanca 45 - vse dobro, naj uspe in kmalu pridi nazaj na forum. Verovnika - hvala za dobre želje - ne hudo, obupno je. To ne privoščim niti najhujšemu sovražniku. Zdi se mi vsak dan slabše, namesto boljše!!! Čao Helena45 - saj me razvajajo, ampak kaj, ko ne pom aga nič drugega, kot ležanje in hlajenje z obkladki. LP Dušanka

HEMA  

član od: 2.3.2004

sporočila: 505

23. okt 2005 8:16

Dušanka se mi smiliš! Sem šla gledat k popovim zdravnikom kaj je to šen, pa ne vem nič večkot prej. Kar pomeni da ne vem kaj je to. Domnevam pa, da nekaj zelo zoprnega. Meni je stvar zoprna že če ne morem ven, kaj šele če boli. Pa kot je rekla Helena45,držim pesti zate. Ve pa malo name mislite, včeraj sem se važila s tortico, danes pa sadje. Pa upam da mi bo uspel. čeprav je ob nedeljah ponavadi čisto preveč skomin. Lepo nedeljo! hema

helena45  

član od: 7.8.2005

sporočila: 371

23. okt 2005 8:34

Hema, držim pesti za sadni dan. Priporočam ti, da čim manj misli na hrano.Jaz se čim bolj zaposlim in je boljše.Ali imaš veliko kg za otrest?? Oprosti, če si kje že napisala!!Vem, da že greš tretji krog, vse čestitke, da si tako vztrajna!! Encijan, kako gre?? Držim pesti za vas vse, ki ste sadne. Lepo nedeljo in lepo naj vam bo pri srcu!!! By,by!! helena45

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

23. okt 2005 9:51

Hojla! Veronika,Veronika,se boš morala malo večkrat oglasiti,pa ne bomo pozabile nate.Tukaj je veliko muh enodnevnic,ki se oglasijo enkrat,dvakrat,potem pa za vedno izginejo s foruma. Če bi se jaz oglasila enkrat na mesec,bi se tudi nobena ne spomnila name,tako pa ne mine dan,da ne bi kaj napisala. Sicer ti pa želim uspešen sadni dan,prav tako tudi tebi Hema.Tudi jaz sem sadna,jutri pa vodna. Dušanka,res zoprna tale reč.Oj,ko bi ti mogla vsaj malce zmanjšati bolečine,tako mi pa ostanejo le želje,da ti ta zoprnija čimprej mine. Helena,mi je že lepo pri srcu,sam zebe me nekam. Mejte se lepo,grem kuhat kosilo. Marjetka cvetka

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

23. okt 2005 10:01

En lep sončno nedeljski pozdrav! Vidim, da je danes Marjetka edina, ki je zvesta forumu tudi ob nedeljah. Jaz si ne morem pomagati, ampak moram tudi danes nekaj napisati, če sem na računalniku mi je pod nujno, da grem na forum vsaj kaj prebrat, če že kdaj nič ne napišem. Spravljam se pisat seminarsko nalogo pa mi nekako ne gre od rok. Kaj pa počnete punce? Tistim, ki imate probleme z zdravjem, želim čimprejšnje okrevanje. Pazite na zdravje, ker je res zelo pomembno, je edina stvar, ki se je ne da kupiti poleg ostalih zelo dragocenih dobrin, lastnosti... Lepo se mejte in pojdite na sonček! saby

helena45  

član od: 7.8.2005

sporočila: 371

23. okt 2005 10:48

Saby, te razumem, če je pa tako čudovito vreme!!Tudi moji otroci so se komaj spravili k učenju. Želim ti, da bi našla motivacijo za naprej in naredila seminarsko nalogo.Tudi tega bo enkrat konec! Kaj nas, pa ne upoštevaš na forumu?? by,by helena45

LANES  

član od: 22.8.2005

sporočila: 159

23. okt 2005 12:09

Hojla dekleta in pogrešana fanta! Vsak dan vas berem, a mi potem zmanjka časa za pisanje. Imam kar malo slabo vest, ker si ne vzamem časa, da bi vsaki odgovorila in se raje ne oglasim, če vsaki ne namenim par besed, da ne bo užaljenosti. Dušanka, kar hudo mi je ko vas preberemo, kako vas boli. Želim, da se tale vaš šen čimprej poslovi in na čim manj boleč način. Držim pesti, da vam bo z vsakim dnem bolje. Pa čuvajte se. Marjanca, te že kar malo pogrešam, ko vsem, da te ne bo nekaj dni z nami. Bom pa v mislih s tabo in tudi zate bom stiskala pesti, da bodo dobro opravili in da boš dobro okrevala in bila kmalu z nami. Ne pa pretiravat po operaciji, počasi se daleč pride. Saj veš najprej zdravje. To je najbolj pomembno. Res bi bilo lepo, če bi nam tvoj "velikan" sporočil, kako se imaš. Me pa ti bomo tudi kaj lepega napisale. Drži se. Marjetka cvetka, hvala za lepe želje. Se trudim, da mi je lepo, a sem malo slabo volje. Leto in pol je minilo odkar nimam več atija, pa sem zelo žalostna, tečna, jokava... Ampak sicer sem pa v redu. Tudi takšne dneve moramo preživet. Prižgem svečko, se spomnim, par solzic in grem naprej, Je pa včasih zelo hudo. Moja dva me včasih razumeta, včasih pa ne, ker ne povem, kaj me pravzaprav mori. Si pa prav fajn, ko nam še med vikendom polepšaš dan. Pridna si, ko se že v drugem krogu držiš diete. Vsaka ti čast. Veš, na sadni dan se dostikrat spomnim nate in si naredim sadje v pečici. Res dober recept. Saj imam knjigo, a če ti kdo ob pravem času, na preprost način napiše recept in na takoj preizkusiš, potem pa sam ustvarjaš naprej, bolj učinkuje, kot če je nekje napisan, pa si ne vzameš čas. Hvala. Tuna, mi je kar malo, ne malo, kar zelo hudo, ker se mogoče ne bom mogla udeležiti srečanja. Poskušam se dogovoriti s prijateljicami s faksa, (s katerimi sem na ta dan zmenjena v Sežani), da bi se srečale, teden kasneje. Mogoče bo še katera za. Saby, te kar razumem. Ko sem jaz še študirala, sem se tudi težko spravila k pisanju seminarskih. Imela sem vse v glavi, le na papir je bilo težko spravit in oblikovat. Ko boš začela, bom pa takoj zaključila. Samo začeti je treba, Da »not padeš«. Veliko uspeha pri pisanju in dieti. Dobrodošla Hema, mislim, da te še nisem pozdravila, če pa, nič zato. Si pa zelo vztrajna, da greš že v tretji krog. Držim pesti, da ti uspe in čim manj grehov. Če sem prav brali, si danes na sadju. Veliko vitaminov. Zdrži, boš videla kako se boš potem dobro počutila. Pa kaj blebetam, saj sama veš, ko si že vajena te diete. Lep dan še naprej. Helena, vas je pa res za občudovat. Ko bi le jaz imela takšno voljo za tekom. Pred leti sem tudi tekla en mesec vsak dan in res sem se super počutila. Zdaj pa se mi ne da spraviti k teku. Ob sobotah in nedeljah pospravljam, kuham, likam itd., saj poznamo to, kajne. Le včasih se spravim ven, a le na daljši sprehod. Če ne bi hodila na fitnes, jogo in odbojko, verjetno ne bi nič gibala. Tja pa vedno grem, pa četudi sem utrujena. Imam pa potem po vadbi več energije. Mogoče me boste pa s svojo motivacijo pripravili, da bom spet tekla. Bravo, le vztrajajte. Tudi jaz se vam mogoče kdaj pridružim. Riba – ribica, no zdaj pa pridno nadaljuj z ločevanjem. Včasih se pač ne da premagati ali izogniti dobrotam. Naj ti tekne zeljna juha. Lep pozdrav Veronika. Nikar ne bodi užaljena. Tako kot pravi Marjetka cvetka, če se pogosteje ne javiš, ti ne odgovarjamo, te ne moremo spodbujati, ker ne vemo, kako si. Tudi na mene »pozabijo«, ampak se tudi bolj redko oglasim. Ko pa se, so pa romani. Poskušam se vsake spomniti in jo pozdraviti. Zato pa kje potreben čas. Tudi meni se je že velikokrat zgodilo, da sem napisala že cel roman, pa se mi je vse zbrisalo. Zdaj pa pišem wordu, saj tako lažje preletim, kaj ste napisale in se mi nič ne zbriše. Lepo sončno nedeljo še naprej. Olina, hvala za lepo želje. Tudi ti se lepo imej. Zdaj pa moja statistika. Zjutraj že tehtam 63, 5 kg. Imam še en teden diete 1. kroga. V sredo me čaka zadnji vodni dan, v službi pa imamo popoldan kostanjev piknik (kostanj in verjetno še kaj). Ne vem kako bom ta dan preživela. Danes sem na škrobu. Fižol sem že skuhala, zdaj bom pa skuhala še kislo zelje in krompir, pa bo jota, seveda brez mesa. Jutri pa OH , pa še zobozdravnika imam, fitnes in mogoče bom šla v Hotel Žalec spet poslušat tistega kiropraktika o katerem sem vam že pisala. Lepo sončno nedeljo vam želim vsem skupaj. LANES

jaca  

član od: 9.4.2004

sporočila: 67

23. okt 2005 12:16

dober dan mlade dame! dva dni me ni na forum pa ste napisale že cel roman.v petek in včeraj sem imela veliko pospravljanje od zaves pa vse naprej tako da sem se izogibala računalnika da nebi obsedela pred njim ,ker se mi zdi da gre ura tako hitro okrog. marjanca želim ti uspešno operacijo in čimprejšnje okrevanje,tebi dušanka pa da bi te čimprej nehale boleti noge kot pomoč pa ta nasvet ,če že nemoreš brez računalnika in našega foruma pa ko se vsedeš pred računalnik noge na drugi stol pa bo mogoče boljši občutek. prebiram da se kar ponovno vračamo na dijeto meni je nekako uspelo obdržati kg po prvem krogu ki sem ga končal aprila ampak se mi zdi da sem prvi krog bila bolj trmasta in se nisem prepuščala pregreham sedaj pa ga kakšen dan kar pobiksam z neumnostm med obroki bo treba večkrat na forum po vspodbudo in moralo. jesen jaz sem tudi iz notranjske mogoče pa bi lahko šle skupaj na srečanj v celj jaz se ga veselim kot majhen otrok. no pa kje je to sonce prinas sicer je sonce ampak skoz nekaj frči umes , tako da še ven nemorem z otroki . lepo nedeljsko popoldne želim vsem hujšarcam in vašim družinam . čao jaca

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

23. okt 2005 12:29

Lanes,zgovorna kot vedno! Hm,kar mal težavno,kostanjev piknik na vodni dan.Če ne bo šlo drugače,si prčaraj dva sadna dneva in potem vodnega.Potem pa še štiri dni in konec.Ja čestitam,superca si! Jaca,sej sem bila tudi jaz v prvem krogu bolj trmasta,kot pa sedaj,ko kar hitro podležem kakšni dobroti.Zato pa je tako malo kil minusa. Saby,ti pa pojdi na en sprehod,potem pa veselo na delo in seminarska bo gotova,kot bi pihnil. Kako pa kaj sadne punce,a gre. Men se tudi pravkar peče sadje v pečici! Mejte se lepo,pa na sonček pojdite. Marjetka cvetka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti