Spet problemi s prijavo

neznan uporabnik
tema odprta - 20. sep 2001 8:21 | ogledi: 1.835 | odgovori: 5

Ali sem tako butasta, da ne pokapiram ali pa mi zadeva res ne štima; kadar koli v gornji levi kvadratek za prijavo karkoli vpišem.....se ne zgodi nič!!! Stran se ponovno pojavi takšna kakor je bila v začetku. Nič se izpiše ali je bila prijava uspešna ali pa vsaj, da naj se prijavim znova. Prosim za pomoč!

moni

neznan uporabnik

20. sep 2001 8:51

Stran je res ista, vendar ti v gornjem oknu pise, ali je bila prijava uspesna in izpise se tvoje uporabnisko ime. LP, Andreja Spremenil(a) - hana dne 20 sept 2001 08:53:01

neznan uporabnik

20. sep 2001 10:38

Ne vem če gre tukaj za ta primer, ampak na nekaterih drugih straneh se ne moreš prijaviti, če imaš onemogočeno sprejemanje t.i. "cookijev". Takrat se, ko se poskusiš prijaviti ne zgodi nič, stran se pojavi taka kot na začetku, tako kot pri tebi. Poskusi v Internet Options omogočiti sprejemanje "cookijev".

neznan uporabnik

20. sep 2001 10:41

Moni, če ste prijavljena v FORUMU in poizkušate s tem geslom za forum prijaviti se na portalu Kulinarične Slovenije, potem TO NE BO ŠLO. Forum in KulSlo STA LOČENI PRIJAVI. Če se hočete na KulSlo prijaviti, se boste pa lahko odločila za anonimno(1) ali pa polno(2)prijavo...prečitajte ob prijavljanju..,pa en mail z geslom boste na svoj elektronski naslov dobila, potem bo pa ja šlo LP, Bojan

neznan uporabnik

20. sep 2001 14:07

Najlepše hvala za pomoč, sedaj mi je po čudežu uspelo .....nevem le zakaj nisem prej kliknila na z redče napisanim "nov član" ampak sem vpisovala kar v okenca (seveda ni nič ratalo). moni

neznan uporabnik

20. sep 2001 14:16

dobrodošla

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti