Aparat ronic

Pekarica  

član od: 10.10.2005

sporočila: 255

tema odprta - 11. okt 2005 9:33 | ogledi: 2.271 | odgovori: 2

Na letošnjem obrtnem sejmu sem kupila aparat RONIC. Naj bi bil pravi robot, jaz pa karkoli se lotim delati v njem nekako ne uspe. Ali imam preveliko količino sestavin in potem ne vem kako zmešati skupaj, navodila so skopa, vsaj glede uporabe hitrosti mešanja, rezanja, stiskanja. Imate kakšne ideje, izkušnje za boljši izkoristek dragega aparata in za mojo boljšo voljo do aparata?

Pekarica

Temo je spremenil(a) Pekarica dne 11. okt 2005 09:57:00

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

11. okt 2005 17:50

Ronica imam par mesecev in sem zelo zadovoljna. Nimam nikakršnih problemov z njim pa dela vsaj nekajkrat na teden. Najbrž se ga boš morala navadit. Mogoče bi bilo dobro, da si ponovno ogledaš kakšno predstavitev in tam vprašaš ali pa če jih kar pokličeš po telefonu. stana

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

12. okt 2005 11:45

Sigurno si dobila priložena navodila,v nasprotnem primeru jih pokliči.Poleg obsežnejših navodil priložijo tudi priročno tabelo.Malo naredi pa tudi praksa.Glede hitrosti je tako,da univerzalni nož za sekljanje (nižjo hitrost uporabiš za grobo sekljanje,višjo hitrost pa bolj drobno mleto). Meni ni npr.ratal sneg iz beljakov in ko sem šla ponovno brat navodila,sem ugotovila,kje sem delala napako.Posodo ni sem do suhega zbrisala in se tudi približno ni hotel narediti.Človek bi rekel,da to nima veze,pa jo ima.Tako,da ti priporočam da dokler se ga ne navadiš imej navodila vedno pri roki.Želim ti veliko kuharskih užitkov z robotom.LP Aki

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti