Stevija

zemljan  

član od: 5.7.2012

sporočila: 7

5. jul 2012 9:26

Pozdravljeni!www.ekopomurje.si" href="http://www.ekopomurje.si" target="_self">.............................................................................................................................................

Jaz uporabljam tabletke Stevija za hujšanje in opažam, da se nekaj dogaja z odvečnimi kilogrami. Toplo priporočam!!!www.ekopomurje.si" href="http://www.ekopomurje.si" target="_self">...........................................................................................................................................

Lp!

vodni filtri vodni filter vodni filtri vodni filter vodni filtri vodni filter vodni filtri vodni filter vodni filtri vodni filter vodni filtri vodni filter vodni filtri vodni filter vodni filtri vodni filter vodni filtri vodni filter vodni filtri vodni filter vodni filtri vodni filter vodni filtri vodni filter vodni filtri vodni filter vodni filtri vodni filter vodni filtri vodni filter vodni filtri vodni filter vodni filtri vodni filter vodni filtri vodni filter vodni filtri vodni filter vodni filtri vodni filter vodni filtri vodni filter vodni filtri vodni filter

Sporočilo je spremenil(a) zemljan dne 12. 2012 13:19

jaša  

član od: 1.2.2008

sporočila: 1011

7. jul 2012 10:43

Pozdravljeni

 

Tudi jaz že dolgo časa uporabljam čisto Stevio iz lekarne v prahu, kajti tabletke od Krueger, Natren ipd. imajo le majhnen odstotek Stevie ,ostalo so dodatki kot sicer pri sladilih brez Stevie, zaradi katerih sem pa sploh prešla na njo, kajti je bilo v umetnih sladilih (Natren...) preveč negativnega učinka in vpliva le teh na moje telo, ker sem jih redno uporabljala vsa leta.

jaša

kozamurnik

sporočila: 2311

22. feb 2015 10:01

No morda komu pride prav. 

Moj si in moja  mami ki se ljubiteljsko (kar uspesno)

ukvarjata z vrtnarjenjem, sta iz 5 grmickov stevije dobila srednje velik kozarec zmlete. Takole na oko zadostuje za slajenje caja

celo zimo. 

Ce jima uspe grmicke prezimiti, je zadovoljstvo vec kot poplacano.

Torej. ...ce ima kdo voljo in  veselje je rezultat zadovolljiv.

murnik

mijamarija  

član od: 19.4.2006

sporočila: 529

23. feb 2015 11:21

Lani sem  prvič kupila v Kaliji sadike, stevija mi je super uspevala na vrtu vse leto.Veliko sem jo posušila in jo uporabljam za sladilo v čaju in za peko peciva, ker je mož sladkorni bolnik.

 

L.P.

mijamarija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti