Zanima me, če poznate kakšno mehiško restavracijo na Gorenjskem. Sama namreč ne vem za nobeno. Ali pa kako dobro v Ljubljani.
Lp, Nataša
Zanima me, če poznate kakšno mehiško restavracijo na Gorenjskem. Sama namreč ne vem za nobeno. Ali pa kako dobro v Ljubljani.
Lp, Nataša
Na gorenjskem bi jaz priporočala Pizzerijo Mlin Mexico - imajo restavracijo v Prebačevem in v Lescah.
OrionLadyKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.