Mikorovalovna pečica

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

30. nov 2005 15:45

Khm... Ivonja sprašuje za pokrovko, ne pokovko... Atina

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

1. dec 2005 15:40

Nelly je napisal/a:
Ni pomagalo le Lini, tudi meni je! Dusano, hvala! Nelly Dušan, zelo je uporaben tale tekst! Hvala!! Lp, Tina Oooo, super je tale priloga od Dušana, tudi jaz sem si jo sprinatala. Lep pozdravček, S Je že shranjeno v Word. Hvala Dušan. Sama sicer imam ena skromna navodila, tako da bodo tale še kako prav prišla. Julija
No lepo samo da ste vesele tudi jaz sem to dobil prek zasebne pošte od ene forumke tule , pa ze pozabil kere ( naj se javi če se bo spoznala :)) ) in samo posredujem dalje Lep dan še naprej Dušan

linana  

član od: 24.2.2004

sporočila: 29

1. dec 2005 15:46

Dušan najlepša hvala za stran. Sem si jo dodala med priljubljene in si jo bim sprintala takoj, ko nabavim črnilo. Je suuuupeeeerr Hvala Lina Lina

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

3. dec 2005 20:32

linana je napisal/a:
Dušan najlepša hvala za stran. Sem si jo dodala med priljubljene in si jo bim sprintala takoj, ko nabavim črnilo. Je suuuupeeeerr Hvala Lina Lina
Lina prosim,ni za kaj : uapm da že veselo čaraš okol mikrovalovke , pri nas jo vecina imamo samo za pogrevanje ,ali pa za kaki sir stopit ali kaj podobnega , pač kar ne rabis tok časa Lep dan še naprej Dušan Sporočilo je spremenil(a) Dusano dne 03. dec 2005 20:33:25

Lunika  

član od: 30.8.2004

sporočila: 254

5. dec 2005 21:06

Ko smo že pri mikrovalovkah: kako se kaj obnese opcija Crisp? V kratkem nameravam kupiti malo boljšo mikrovalovko, ki hrano tudi zapeče. V glavnem, koliko se zadeva res uporablja v praksi (grill in crisp) in če je teh pet do deset tisoč (pa tudi več) razlike vrednih nakupa... Lp, Tina

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

6. dec 2005 18:43

Ivonja, Jaz sem kupila več pokrovk, ker nas je pet v družini. Zjutraj za vsakega pripravim obrok in ga pokrijem s to pokrovko, ki ima na zgornji strani ozke reže. Pokrov obenem ščiti hrano tudi pred neljubimi pokuševalci (beri muhami). Vsak si pogreje svoj obrok, ko pride domov. Amerika pač, toda ob našem urniku drugače ne gre. Prvo pokrovko sem kupila v Maximarketu, stala pa je okrog jurja. Kasneje sem istovetne pokrovke odkrila v 199 tolarjev shop in sem se počutila prav bedasto. Dokupila sem torej še štiri pokrovke za denar kot sem ga dala v MM za eno. Razen teh dveh variant mislim, da sem pokrovke tega tipa opazila še v Intersparu, pa v kakšnih katalogih tipa Neckermann, Quelle, Ikea. Več ti pa trenutno ne morem svetovati, čeprav sem s ponudbo precej na tekočem. LP-M Dolores

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti