Rada bi kakšen dober recept za obaro...
Ko sem bila otrok, sem se zgrozila, če je kdo obaro samo omenil.... zdaj jo pa obožujem! Še dobro, da se časi spreminjajo....![]()
zvitorepka
Rada bi kakšen dober recept za obaro...
Ko sem bila otrok, sem se zgrozila, če je kdo obaro samo omenil.... zdaj jo pa obožujem! Še dobro, da se časi spreminjajo....![]()
zvitorepka
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.