hvala vsem za izčrpne odgovore- danes popoldne si bom pripravila ajdovo kašo z gobami in bom sporočila, če bo tokrat vredu.
Res pa je,d a kaše nisem nikoli ne prebirala, ne namakala, ampak samo vrgla v vrelo vodo- držala sem se navodil na škatli tudi od Droge....mogoče se nam je čudno zdelo ker smo jo prvič jedli pa je nismo bili vajeni...no vseeno je bilo za moj okus preveč lupinic, tako, da jo bom v bodoče prebrala
lep pozdrav vsem in prijeten vikend
Natja
natja
Ajdova kaša 100tič
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
