Zanima me, ali kdo pripravlja doma limonin liker-limonce, tisti sladek, s "šnopsom"? Prosila bi za recept.... Imam par variant pa me zanima po kakšni metodi ga delate vi, nikakor pa ne sme biti grenak...uf tisti ni dober!!!
ANJA![]()
Zanima me, ali kdo pripravlja doma limonin liker-limonce, tisti sladek, s "šnopsom"? Prosila bi za recept.... Imam par variant pa me zanima po kakšni metodi ga delate vi, nikakor pa ne sme biti grenak...uf tisti ni dober!!!
ANJA![]()
Me zanima, če je Anja našla ta prav recept.... ker se odpravlam limonce namakat.... ![]()
![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.