Nagradna igra: podarjamo nov aparat za peko kruha

Asja  

član od: 23.10.2002

sporočila: 515

11. maj 2005 21:48

Se še nisem zahvalila!!! Torej, hvala za nagrado in čestitke! Kruhomat imam Severinov, ki pa zadnje pol leta sameva (prostorska stiska zaradi začasne selitve). Sem pa bila pred tem 2 leti navdušena uporabnica. Komaj čakam, da izprobam novega in spet otvorim pekovsko sezono polnozrnatih štručk. Lp, Asja

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

12. maj 2005 7:29

No, jaz si ga bom pa kar sama nabavila....ste me čisto okužili s tem kruhom iz avtomata ANJA

Asja  

član od: 23.10.2002

sporočila: 515

15. maj 2005 21:48

Moram tole sporočit! Včeraj smo spekli v obeh avtomatih (Severin in Perfect) kruh na hitrem programu. Rezultat? And the winner is ... Perfect!!!!! Danes smo spet spekli v obeh avtomatih kruh na "basic" programu. Rezultat? And the winner is ... spet Perfect . Kruh pa takooo lepo pečen iz vseh strani, da smo ga gledali s široko odprtimi očmi in usti . Lp, Asja

Marinka  

član od: 3.9.2001

sporočila: 123

16. maj 2005 8:18

Kdor želi kupiti kruhomat,naj gleda da je metlica v sredini posode dovolj velika. Tudi jaz sem imela prej Sanio kruhomat in je bil za eno figo. Ta je je dober. Istega dobite v Intersparu zelo poceni ker je na akciji. To ni reklama pač pa informacija za naše bralce.

vegetar  

član od: 13.1.2006

sporočila: 189

13. jan 2006 10:00

Doma imamo pekač kruha Severin 3983 in ker ne vem kako drugi aparati spečejo kruh lahko rečem samo da ga ta dobro speče. Gledam da bi sebi kupil enega ker večinoma stanujem drugje pa bi si raje po svojem okusu nardil kruh pa še bolj zdrav ko iz trgovine. Tu je bilo napisano da Perfect speče bolši kruh kot pa Severin. Zanima me za katera modela se gre tu. Obstaja še kje kaka primerjava-mogoče obstajajo celo testi aparatov? Trenutno gledam ima nekdo rabljen Severin 3982 za manj ko 10000 SIT. V Merkatorju je sedaj akcija za nek XBM 1038 za 9.990 SIT. Tega modela na celem internetu nisem našel. Našel sem sicer model XBM 038, ki pa je druge oblike. Če niso kekci sposobni vsaj modela prav prepisat, bi lahko vsaj znamko aparata res me jezi to. vegetar

vegetar  

član od: 13.1.2006

sporočila: 189

13. jan 2006 11:17

Pred enim tednom? Veš mogoče če ga imajo še? V nobeni reklami nisem zasledil bom laufal na Vič kupit, če ni 1aprilska :) vegetar

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

13. jan 2006 11:25

1. april je še daleč! Ravno na Viču sem ga gledala, tisti severin v akciji je še celo zelooo lep, ker je ohišje iz inoxa in ima črn pokrov. Ostali trije so pa različnih stilov in kapacitet. Že od začetka decembra jih imajo v akciji. Kar laufaj Lp, tjas

vegetar  

član od: 13.1.2006

sporočila: 189

13. jan 2006 11:33

A ti mene mal zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzz? :) Jaz sem bil v pondljek v Sparu na Viču pa sm firbcal tam okol tistih polic okol mikrovalovk pa nism vidu. No grem danes še enkrat mimo pofirbcat... vegetar

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

13. jan 2006 11:40

Nič te ne zzzzzzzzzzzz, zakaj bi te pa. Niso pri mikrovalovkah.... poglej eno ulico zadaj, tam, kjer imajo na policah mixerje, ožemalnike, električne zobne ščetke in podobno. Aparati za kruh niso zloženi na policah ampak tam sredi "ulice", ker imajo artikle v kaciji, poleg pralnega stroja, tistih miz, foteljev itd. tjas

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti