Pastamatic

iga  

član od: 29.12.2004

sporočila: 2

tema odprta - 7. apr 2005 10:52 | ogledi: 2.772 | odgovori: 4

Pozdravljeni,

ali mi lahko kdo pomaga? Že skoraj deset let imam doma Pastamatic (znamke Simac), aparat za pripravo testenin. Ampak testenine ne uspejo. Če naredim testo po receptu, je pretrdo in se trga. Če naredim po receptu za ročno izdelavo testenin, se zlepijo. Tako ga že ves čas uporabljam samo za pripravo testa, ki ga potem potem spustim preko ročnega aparata za rezance. Ali ima kdo enak ali podoben aparat in mi lahko svetuje. Res je škoda, da ga ne uporabljam za vse, saj se teoretično da z njim delat špagete, peresnike, rezance, svedrčke itd.

Hvala in ustvarjalen kuharski dan vsem.

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

7. apr 2005 11:00

Kaj pa če daš v testo malo manj vode kot za ročno in malo več kot za strojno, bi moralo bit ravno prav! Aja, pa pusti testo malo počivat, predno ga sustiš čez nastavke za oblikovanje. Testo naj bi vasj pol ure pšočivalo, po mojem tudi v avtomatu, ker se v tem času aktivira gluten (pšenična beljakovina), ki v gl. poskrbi zato, da se testo lepo vleče, razteguje in ne trga. Še to: iz katere moke delaš? naj bo čim bolj bela, če imaš problem s trganjem - bela moka ima več glutena - vzemi tip 400! Sama pa tega žal še nimam in me zanima, kje si to kupila??? Pri nas? To je moja želja, seveda ne še zdaj, enkrat, ko bomo veliki in si bomo take stavri privoščili:), pa bi šla vsaj pogledat, kako to zgleda, če se to dobi kje pri nas... Veri

iga  

član od: 29.12.2004

sporočila: 2

7. apr 2005 13:04

Ja, bom poskusila pustiti, da počiva. To delam pri ročnem postopku vedno, pri tem pa nisem, ker se mi zdi, da je pisalo, da ni treba. Uporabljam pa tip 400. Kupila sem ga v Trstu in meni se je zdel super. Nastavki so podobni kot pri aparatu za mletje mesa, samo da so seveda drugih oblik in se testo stiska ven skozi nastavek in se oblikuje. Poleg Simaca, sem opazila, da ga ima tudi Kenwood, vendar pa ga pri nas ne prodajajo (vsaj, kolikor sem spraševala).

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

7. apr 2005 13:22

Meni je ravno danes Nada prinesla v šiht knjižico z recepti in navodili, komaj čakam, da vse skupaj sprobam. Ko se vrnem iz Egipta... Nada me pa res rešuje, pred tem mi je zrihtala navodila za Bagatov šivalni stroj. Hvala. Loni Makaroni

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

3. sep 2005 21:13

Voila, Nada mi je posodila tudi merilno posodico, da sem izmerila prostornino. In tako sem uspešno krstila naš stari Pastamatic. Naredila sem polnozrnate rezance, ki se zdaj, zviti v gnezda, sušijo. Zdaj moram pa samo še na lov za več različnimi nastavki. Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti