Presna hrana

GIULIA  

član od: 17.1.2005

sporočila: 2

tema odprta - 18. mar 2005 15:57 | ogledi: 7.100 | odgovori: 3

Lep pozdrav vsem skupaj. odločam se za prehod na samo presno hrano. že kar eno leto se poskušam prehranjevati v tej smeri.. ne čist 100 %. Zajtrke imam vedno sadne in sicer vedno ena vrsta sadja..... rada bi pa prešla na 100 %. A ima mogoče kdo take izkušnje?

Hvala vneprej za vaše odgovore.

hetero  

član od: 3.10.2001

sporočila: 273

19. mar 2005 11:20

GIULIA, tega na tem forumu ne boš izvedela, pa tudi če bi začeli s to debato, bi bilo več kot polovica postov sovražno nastrojenih, zato ti svetujem, da obišča tale forum...lahko pa me kaj vprašaš in mi pošlješ zasebno sporočilo. <http://www.svet-je-lep.com/phorum/list.php?f=> HERMAN

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

19. mar 2005 17:04

Poisci knjigo Hoces biti zdrav proc s kuhinjskim loncem. Super poucna knjiga. lp Vesna Vesna Milek Recko

may  

član od: 30.3.2003

sporočila: 110

20. mar 2005 21:51

Tudi knjiga - Priročnik za pripravo surove hrane - Najboljši recepti za presne jedi -Irena Andrini ti bo v veliko pomoč . Lp in veliko uspeha May

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti