Sušilec sadja, zelišč

ssilva  

član od: 23.2.2005

sporočila: 428

tema odprta - 7. mar 2005 18:20 | ogledi: 7.426 | odgovori: 2

Kupim električni sušilec za zelišča, sadje, gobe.....

ssilva

maricaduso  

član od: 21.3.2003

sporočila: 78

31. avg 2005 9:26

Tudi jaz kupujem sušilec. Sezon sušenja je tu (gobe), še malo pa bo sadje. Prosim za kak namig: na kaj je treba paziti, kje kupiti... Lp

ssilva  

član od: 23.2.2005

sporočila: 428

31. avg 2005 23:01

No, tako! Sama sem ga kupila že maja in sicer mu je ime ABC 601 (proizvajajo jih v Koreji, uvažajo pa iz Nemčije). Kupila sem ga v Mercatorju, mislim, da je bila cena okrog 15.000 SIT (tisti moment najugodneje). Ima 4 plastične enostavno snemljive predale v katere pač naložiš zelišča, gobe.... Čas sušenja pogruntaš v glavnem sam - to sploh ni noben problem. Samo za občutek naj povem, da sem nabrala gorskih rožic za čajčke, da je bilo veselje. Takoj ko sem prišla domov, sem jih lepo razvrstila po predalih, vklopila srednjo temperaturo in izbrala 2,5 uri sušenja in odšla spat. Zjutraj sem imela čudovito posušene rastline, seveda že ohlajene. Enostavno sem jih stresla v posodo, z rokami še malo nadrobila, nato pa v steklene kozarce in gotovo! Nasušila sem čaja za vso zimo, sedaj bom počasi začela s sadjem. Sušilec je enostaven za čiščenje in za uporabo. Trgovec v Merkurju (ki je imel še celo nekaj pojma o tem), mi je najbolj priporočal to firmo (ABC). Zagotovil mi je, da praktično ni nobenih reklamacij. Na razpolago so imeli še dve vrsti, eden je bil še celo dražji. Sem izjemno zadovoljna in brez njega ne morem več živeti::))) Upam, da sem ti malček pomagala - če pa še kaj potrebuješ, pa povej. Ojej, jaz moram spat, kajti jutri me čaka težak dan v službi... Pa lep pozdrav! ssilva

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti