Mikrovalovka miele 625 eg

Irena19  

član od: 5.1.2004

sporočila: 319

tema odprta - 27. feb 2005 19:01 | ogledi: 1.905 | odgovori: 2

Dobila sem za darilo iz tujine mikrovalovko in zraven so samo navodila in recepti v Nemškem jeziku. Ker do sedaj še nisem rokovala s takšnim aparatom se zelo lovim, moja nemščina pa je tudi samo gimnazijska. Če ima kdo kakšna navodila v slovenščini in mogoče tudi recepte bi bila za kopijo le-teh zelo hvaležna.

Najlepša hvala.

P.s. moj mail velja

Irena

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

27. feb 2005 20:26

Hej Irena, na spletni strani slovenskega Miele imajo tvoj model mikrovalovke, torej lahko kar tam pogledaš. http://www.miele.si/ Ko se je meni podobno zgodilo s pralnim strojem od Whirpoola, kupljenim v Italiji, sem prosila kar slovenskega zastopnika za kopijo knjižice z navodili in v nekaj dneh sem jo dobila po pošti. Probaj. "Resni" zastopniki te nebi smeli zavrniti! Pozdravcek! Tjas

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

27. feb 2005 23:32

Irena Imam ravno takšno mikrovalovko s slovenskimi navodili. Če jih še potrebuješ, mi na mail pošlji naslov, da ti lashko pošljem fotokopije. LP Nada

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti