Sesalnik electrolux

Potamcek  

član od: 4.4.2003

sporočila: 18

tema odprta - 25. feb 2005 8:00 | ogledi: 2.166 | odgovori: 3

Doma se odločamo za nakup novega sesalnika, zato me zanimajo, če kdo pozna electroluxove - sistem oxygen ali oxy3 - ta bi naj bil povsem zatesnjen in zadržal vse škodljive delce v sebi. Glede na to, da ni ravno poceni (okoli 100.000, oxygen pa približno 50.000 SIT), pa me zanima, če ima kdo že kake izkušnje z njim?

HSIMONA  

član od: 22.10.2003

sporočila: 64

25. feb 2005 13:08

Jaz imam oxygen, sesa vredu, vendar zadnje čase opažem, da se zelo hitro napolni vrečka. Posesam dvakrat tri sobe in že utripa lučka za zamenjavo vrečke. To se mi zdi malo čudno. Drugače pa sesa o.k., mnogo bolje kot navadni sesalci. simona Sporočilo je spremenil(a) HSIMONA dne 25. feb 2005 13:08:41

Potamcek  

član od: 4.4.2003

sporočila: 18

28. feb 2005 9:37

Simona, a ima ta oxygen električno krtačo? V soboto sem namreč v trgovini naletela na Electroluxovo predstavnico, ki me je prepričevala za model oxy3 z električno krtačo, sama pa ne zaenkrat v tem ne vidim neke prednosti (potrebujem ga za parket in ploščice, preprog nimamo). Ima morda še kdo kakšne izkušnje z električnimi krtačami?

Encijan  

član od: 11.5.2004

sporočila: 399

28. feb 2005 12:26

Električna krtača je super, sploh če bi imela preproge oz. primerne talne obloge. Možno je sesati npr. tudi jogije in kakšno ne preveč občutlivo oblazinjeno pohištvo (izkušnje imam sicer samo z Igeino krtačo, ampak je najbrž podobno tudi pri Electroluxu).

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti