Ocenjevanje lokalov

neznan uporabnik
tema odprta - 17. jun 2001 17:30 | ogledi: 1.977 | odgovori: 6

Z oceno: "ne morem oceniti", se skupne vsote ocen "ne vidijo" v prikazu spiska ocenjenih lokalov. Zdi se mi, da je taka ocena:"ne morem oceniti" nepravicna, saj taka ocena ni 100% negativna, temvec v enem samem kriteriju ni mogoce dati ocene 1 - 5. Posebej je problematicno "zahtevati" od lokala, da le isti ima urejen parking. Poznam veliko odlicnih lokalov do katerih se pride samo s taxijem in sem nato prisiljen dati oceno za parking "ne morem oceniti".

Moj predlog je da to oceno zamenjamo z niclo (0)in sestevek vseh ocen bo "viden"

Kaj mislijo ostali

Pozdrav vsem skupaj

Henri

neznan uporabnik

17. jun 2001 19:07

Če ne ocenite vseh kategorij, se skupna ocena ne vidi oziroma se izpiše: ocena je nepopolna. Kar ne pomeni tega, kar sklepate sami: da je ocena 100% negativna. Pomeni to, kar piše: da je nepopolna. In v resnici je nepopolna. Če ocene posameznih kategorij manjkajo, bo skupna ocena nižja in ravno v tem primeru bo prihajalo do "krivic", saj bodo skupne ocene nižje in bodo nakazovale slabo izkušnjo v lokalu, za kar pa ne gre. Osebno sem mnenja, da je prikaz skupne ocene ali napis nepopolna ocena popolnoma ustrezen. Sicer pa takšnega mnenja moram biti, gre za moj "izdelek". Pozdrav Jernej Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

17. jun 2001 19:47

Zame je razumljiv vas "izdelek", ceprav se vedno mislim, da je sicer ocena za parking "krivicna", kakrsna koli je dana. Zelo spostujem "niclo", z njo lahko imenitno zacnes ali pa koncas. Lep pozdav Henri

neznan uporabnik

17. jun 2001 20:01

Če ste morda opazili, ocena za parkiranje je drugače ponderirana kot ostale ocene, torej daje manjšo težo. Vseeno pa še tako dober lokal s tremi parkirnimi mesti pač ni popoln. Jernej Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

18. jun 2001 8:36

Se vedno sem mnenja, da obstoj parkirnega prostora ne sme vplivati na koncno oceno lokala za ponujeno gostinsko kvaliteto. Kot pravite: "ni popoln", se strinjam. Nihce ni popoln. Lep pozdrav Henri

neznan uporabnik

18. jun 2001 8:51

Ocena lokala ni zgolj gostinska kvaliteta, ampak celotna ocena, tudi parkiranje in sanitarije. Jernej Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

18. jun 2001 15:53

V redu. Zdaj se mi je "prizgala zarnica". Tole kost bom zakopal in nasvidenje kje drugje na Kulinaricni Sloveniji. Pozdrav Henri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti