Hitrejsa podpora kulinaricne slovenije

neznan uporabnik
tema odprta - 14. jun 2001 19:16 | ogledi: 1.775 | odgovori: 3

Danes je Breda ob 12.10 povprasevala glede kuharskih tecajev. Predstavljam si da je "ADMIN" neprenehoma prisoten in bi lahko

recimo, v roku ene ure "pomagal" odpreti ostalim Kulslovcem ideje, kako speljati tak tecaj. "Vstopnice" za tak tecaj naj bi se prodajale na Kulinaricni Sloveniji.

V znaku zanimanja za kuharski tecaj Vas vse skupaj lepo pozdravljam

Henri

Spremenil(a) - Bojan dne 12 jul 2001 11:16:36

Spremenil(a) - Bojan dne 12 jul 2001 11:17:51

neznan uporabnik

14. jun 2001 21:10

Kdo bi pa tak tečaj vodil? Kdo bi dal prostor? To ni tako enostavno. KulSlo nima dovolj kapitala, da bi prirejala takšne tečaje. Žal. ADMIN je prisoten kar dosti, ne pa vedno. Danes recimo je strela uničila naš modem, tako da me ves popoldne ni bilo in me do jutri verjetno spet ne bo. Pozdrav Jernej Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

18. jun 2001 18:44

Mislim da razmisljanje je ze pravo, ceprav ni nujno da je to "organiziranje" na strani Kulinaricne Slovenije. Ce bi bili v bolj konkurencnem svetu in bi strani bralo vec profesionalno-gastronomskih ljudi, potem bi se ze nasel kdo ki bi v tej ideji videl poslovno priloznost in bi ponudil taksne tecaje. Tako pa marsikatera zelja pade na gluha usesa... Spremenil(a) - nahoku dne 18 jun 2001 18:45:22

neznan uporabnik

18. jun 2001 20:56

Če bi stran uspela privabiti več oglaševalcev/gostincev in članov nadstandardnega paketa (ki ga sicer še ni), bi tudi sami lahko organizirali tečaje. Tečaji pa zahtevajo strokovnjake, prostor. Malo je ljudi, ki so pripravljeni delati zastonj. Pozdrav Jernej Urednik kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti