Točkovna dieta

neznan uporabnik
tema odprta - 16. okt 2000 18:06 | ogledi: 9.131 | odgovori: 5

Zelo bi bila vesela, če bi mi lahko kdo navedel čim več živil in njihovo točkovno vrednost (za posebno točkovno dieto) oz. mi povedal, kje se te točke dajo dobiti na internetu.

hvala in lep pozdravček, ttinka

mailto:ttinka@yahoo.com

neznan uporabnik

16. okt 2000 18:06

Skoraj za vsa živila dobite točke, če pišete , da Vam pošljejo knjižico / to je prezplačno / Hoffmann-La Roche Ltd. Podružnica Ljubljana, Dalmatinova 10 Lahko pa jih tudi prosite po telefonu 061 130 96. Prosite za knjižico Maščobne točke. Jaz sem jo dobila in je zelo fajn. Marinka mailto:marinka@futuretech-sp.si

neznan uporabnik

16. okt 2000 18:06

Knjižico Maščobne točke dobijo vsi, ki dvignejo v lekarni zdravilo Xenical in izpolnijo priloženo kartico, ki jo pošljejo na naslov XEN MPA p.p.4351, 1001 Ljubljana. Poleg Maščobnih točk, dobijo tudi Dnevnik, v katerega lahko vpisujejo vse kar so tekom dneva zaužili, kako so se telesno udejstvovali, kakšno je njihovo počutje ipd. Za vse ostale informacije pa lahko pokličite na brezplačno telefonsko številko XENLINE 080 10 20. Lep pozdrav, sodelavci XEN MPA

neznan uporabnik

16. okt 2000 18:07

kar se tice omenjene knjizice jo je zelo tezko dobiti sam po sebi, dobiti se jo da le, ce pridno papas se njihove tablete, ker je menda samo tako ucinkovita (besede zaposlene na Hoffmann La Roche Ltd.) Ursula mailto:umajhen@yahoo.com

sasaknezic  

član od: 28.2.2004

sporočila: 2

28. feb 2004 16:56

Ali ima kdo kakšen recept za dieto??

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti