Cleverwhite-beljenje zob

Barbolinka  

član od: 27.4.2004

sporočila: 143

tema odprta - 17. dec 2004 19:56 | ogledi: 2.842 | odgovori: 4

Vem, da najbolj ne paše tale tema tu notri , ampak zanima, če je kdo že poskusil tole zadevico?

Jaz sem si jo kupila včeraj, ni ravno poceni, stane 11.500 SIT, imaš jo za 5 dni za zgornje in spodnje zobe. Baje, da po petih dneh pridobiš naravno belino zob, upam, da bo res. Na voljo je v vseh lekarnah in dobro založenih trgovinah.

A je kdo na forumu, ki je to že preizkusil?

Lep pozdrav!

Barbolinka

tanjam  

član od: 2.9.2002

sporočila: 159

20. dec 2004 14:38

Danes je četrti dan. Kako izgledajo zobje? Tanja

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

20. dec 2004 15:00

Ja, daj, sporoči. Mene tudi zanima, bi pa pred nakupom res rada slišala kako izkušnjo. TanjaG.

Barbolinka  

član od: 27.4.2004

sporočila: 143

23. dec 2004 12:57

Evo mene! Mislim, da so zobje bolj beli, kot so bili prej, niso pa beli kot stena, ker to z produkti za domačo uporabo ni izvedljivo saj so manj koncentrirani kot pa pri zobozdravniku. Zaenkrat sem kr zadovoljna in upam, da bo moje mnenje pomagalo tudi drugim. Lep pozdrav! Barbolinka

p|na  

član od: 1.3.2004

sporočila: 234

23. dec 2004 13:50

eh mela nekaj podobnega pred parimi meseci.dokler jih mazes so se kar beli ampak ko prenehas se barva hitro povrne. zato sem konec meseca narocena pri zobarju za poliranje zob. cena je ista pa vsaj zares ucinkuje. nina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti