Seveda jo. Poleg tega jo uporabimo še v 'rižotah', slanih in sladkih narastkih, pecivu, v nadevih za štruklje, ...
Če v vroči stopiš košček čokolade ali jo potreseš z žličko kakava, pa je boljša kot vsak Čokolešnik (pa tudi bolj zdrava).
tracSeveda jo. Poleg tega jo uporabimo še v 'rižotah', slanih in sladkih narastkih, pecivu, v nadevih za štruklje, ...
Če v vroči stopiš košček čokolade ali jo potreseš z žličko kakava, pa je boljša kot vsak Čokolešnik (pa tudi bolj zdrava).
tracKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.