Nasvet v zvezi s forumom

neznan uporabnik
tema odprta - 4. jun 2001 15:39 | ogledi: 1.796 | odgovori: 3

Spoštovani

Opažam, da vsi berete le recepte/nasvete. Vsem obiskovalcem svetujem, da si preberete tudi forum Obvestila Kulinarične Slovenije, saj v njih pišem o novih možnostih, ki jih nudi ta forum in drugih dogodkih, ki so za obiskovalce tega foruma pomembni.

Hvala za prisluh

Jernej

Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

5. jun 2001 6:18

Lep pozdrav! Naj povem, da berem tudi Obvestila Kulinarične Slovenije. Jernej, se strinjam, da so obvestila zelo pomembna. Le tako naprej z obveščanjem. Andreja

neznan uporabnik

12. jun 2001 8:57

Morda pa bi morali forume združiti. Recepti/nasveti ter Vaši problemi npr. vsekakor spadajo skupaj. Tudi pisma niso ravno podobna pismom ampak zopet prošnjam za nasvet. Preveč razdrobljenosti ljudem ne paše... Spremenil(a) - malan dne 12 jun 2001 09:09:57

neznan uporabnik

12. jun 2001 9:27

Bomo razmislili. Želel sem ločiti probleme v zvezi s kuhanjem in kulinariko in probleme z našim forumom in storitvami KulSlo, ki jih bo v prihodnje še več (individualne prijave ter Moja Kulinarika). Pozdrav Jernej Urednik kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti