Novoletna darila

Maja Z  

član od: 20.8.2004

sporočila: 91

tema odprta - 25. okt 2004 7:39 | ogledi: 11.216 | odgovori: 19

Pozdravljeni! Mogoče je še malo kmalu; me pa zanima kaj boste podarjale prijateljem za novo leto. Jaz bi rada naredila za vsakega majhno darilo- skromna pozornost izpod mojih prstov. Ampak nimam ideje kaj naj bi to bilo. Za družino že vem- kupila jim bom koristno stvar, ki vem da jo potrebujejo. Ampak za prijatelje?!?

LP

Maja

sladkosnedka na dieti  

član od: 28.12.2004

sporočila: 83

25. okt 2004 8:10

Malo si oglejte forum Priprave na december. Tam smo natrosili veliko idej!!

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

25. okt 2004 9:21

Jaz vsako leto spečem različne piškote in jih lično zavijem v manjše škatlice. In to bom storila tudi letos. S

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

25. okt 2004 13:00

Hm, Priprave na december vključujejo doma narejena darila. Jaz pa bi se tu pridružila Maji Z in vprašala, katera uporabna oz. koristna darila podarjate svojcem. Idej mi namreč zmanjkuje!

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

25. okt 2004 14:39

Zadnjič je kolegica imela rojstni dan in je za darilo dobila dvoletno astrološko napoved. Zdelo se mi je odlično darilo za novo leto. Ko vse začenjaš na novo. Moraš pa paziti, ker so nekateri elergični na take stvari. Suzi

suzanar  

član od: 29.1.2004

sporočila: 458

25. okt 2004 16:27

Ja, o teh darilih tudi jaz razmišljam. Ena od idej: Vazice z različnimi domačimi marmeladami, domači likerji, doma spečeni piškoti. Seveda bi to moralo biti v kaki lepi košarici, ali pa doma narejenih darilnih škatlah. Idejo moram še dodelati. Res pa nekateri takega darila ne bi znali ceniti. Suzana

Avena  

član od: 14.7.2003

sporočila: 277

25. okt 2004 17:53

Lani sem kupila okrasne škatele za piškot in jih napolnila z domačimi marcipanovimi, čokoladnimi in rafaello kroglicami. Za manjša darila se kar držim pravila, da jih obdarovanci lahko pojedo ali popijejo. Sama sem sicer zelo vesela vsakega doma narejenega darila, ker vem, da so narejena z ljubeznijo, ampak roko na srce se ti z leti nabere ogromno raznih "praholovcev". Avena

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

25. okt 2004 17:54

Žal je res, kar ugotavlja suzanar, da nekateri ne znajo ceniti domačih daril, ampak samo tista, za katera si zapravil denar. Žal je nekaj takih tudi med mojimi obdarovanci. Ker pa ne bi rada zapravila gore denarja, si želim vaših idej in nasvetov. Saj veste, zanima me tisto nemogoče - domiselno in poceni darilo, ki naj bi zagotovo razveselilo obdarovanca.

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

25. okt 2004 18:15

Jaz sem pa letos nakvačkala majhne prtičke, ki jih bom rahlo poštirkala in oblikovala po različnih skledah (še mokre bom dala na obrnjeno skledo, da bom dobila lepo obliko in jih tako pustila posušiti), skozi luknjice napeljala kakšen lep trakec, ki mi bo služil kot mašnica, v "skodelice" prtička pa bom nasula potpuri. Nekaj prtičkov sem naredila tudi štirioglatih, bo pač oblika škatle. Razne potice, piškote, pralineje in druge sladkarije sem namreč že podarjala prejšnja leta.

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

25. okt 2004 19:55

Jaz bom pri steklarju prosila da steklenicam porežejo vratove, tako na različne načine. Iz starih barvastih najlonk pa bom naredila različne rože in iz njih šopke. lp Vesna Vesna Milek Recko

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

26. okt 2004 0:21

Reca, a je težko narediti roožice iz najlonk? Jaz jih imam kar polno vrečko! Galja mojca roškar

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti