Thermomix

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

5. maj 2010 17:56

danes sem prvič videla Termomix. Sem zelo navdušena nad njim. Vem, da je zelo drag aparat. Zanima me, če ima kdo izkušnje z njim. Migla

matineja  

član od: 21.12.2008

sporočila: 45

6. maj 2010 6:47

Migla, jaz ga uporabljam že kakih pet let in moram rečt, da je super. Res dela VSE in je vreden tudi tistega nekaj več denarja. Hrana je okusna, hitro pripravljena, dovolj za 4 osebe, skratka 1a. Tako da - če se boš odločila za nakup, ti definitivno ne bo žal! matineja

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

6. maj 2010 15:20

Tudi ta ženska, pri kateri sem bila, me je s tem strojem navdušila. Ni delala reklame za Termomix, uporablja ga stalno, že več kot 5 let. Stroj pride v poštev posebno za male družine in mlade ljudi, ki nimajo veliko časa. Verjetno ga bom kupila, malo bom še zbrala informacije. Hvala Matineja. Migla

kafetarca  

član od: 30.9.2009

sporočila: 277

6. maj 2010 16:03

Moja tašča ga ima že več kot 10 let in je zelo zadovoljna. Uporablja ga za kuhanje (razne kremne juhe) in pripravo hrane nasploh (različne vrste testa, ...). No, zame to čudo od tehnike ne bi bilo prikladno - nisem ljubitelj juh (enolončnice so poglavje zase!), za ljubiteljsko slaščičarsko "obrt" se mi odlično obese KitchenAid . Je treba malo analizirat svoje navade in potegnit črto, vsak zase. Povsem off-topic pa: obožujem Vorwerkov sesalec kafetarca

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

9. maj 2010 8:34

Ima še kdo kaj več izkušenj z njim. Migla

majekzmajek  

član od: 8.6.2004

sporočila: 147

9. jun 2010 11:54

Če je še aktualno - jaz imam veliko izkušenj z njim. Imam novi model, z varomo. Ne vem koliko poznate aparat. Jaz ga uporabljam vsakodnevno. Delam marmelade, sokove, sladoled, vse vrste testa (listnato, kvašeno); doma pečem kruh in vsakič pripravim testo v termomixu. Vso zelenjavo, meso in ribe pripravljam z njim. Mousse, kreme za torte, tičino maso. Ni da ni. Ne vem kaj bi brez njega.

Aha in mlejem orehe in vsa semena. Kuham riž. Zelenjava v varomi - ENA A. In hrano lahko pripravljaš na veliko bolj zdrav način.

Moram pa priznati - imam ga že tri leta - da sem na začetku, ko sem ga dobila, bolj malo delala z njim. Problem je v tem, da sem imela poleg tega aparata še vse druge (od mešalnikov, do multipraktikov). Potem smo se preselili v tujino, kamor sem ga vzela zraven. Ker sem prišla v "prazno" kuhinjo, sem ga začela redno uporabljati. Samo stvar navade.

Priporočam, samo treba ga je uporabljati.

Majekzmajek

Leikolinko  

član od: 13.5.2014

sporočila: 87

31. jan 2015 19:37

Zdravo!

Da ne odpiram nove teme, kdo ve kakšne so cene aparata?

lp

Leikolinko

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

1. feb 2015 1:42

Zanj sem dala pred leti 1.000 €.

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

1. feb 2015 16:11

Luštkan test: http://www.chefnini.com/test-thermomix-tm31/2/ določene stvari izgleda da so narejene super, določene pa ravno ne. Načeloma so super ravno tiste, ki se jih zlahka nadomesti z loncem in paličnim

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti