Promocijski recepti

spelica22  

član od: 1.6.2022

sporočila: 20

tema odprta - 22. jun 2022 18:23 | ogledi: 916 | odgovori: 2

Pozdravljeni,

Opazila sem, da je na kulinarki ogromno promocijskih receptov (Fala, Hofer, Barilla...). sicer se mi zdijo zanimivi, a večinoma nimajo ne komentarjev, ne ocen. Zanima me, ali je kdo poskusil kakšnega, ki mu je bil všeč?

Najlepša hvala za odgovore

spelica22

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

23. jun 2022 21:58

Pod nekaterimi sem komentirala, ker nekaj ni bilo, kot bi moralo biti, pa so popravili, in mi tudi odgovorili. Ne spomnim se več, za kateri recept je šlo. So pa ti recepti uporabni in veliko boljši od večine,, ki jih zadnje časo prispevajo člani Kulslo. Pa tudi na te recepte ni odzivov.

Žal so že zdavnaj mimo časi, ko smo komaj čakali na nove recepte in komentarje pod njimi. Ogromno sem se naučila na ta način. 

mamamia

spelica22  

član od: 1.6.2022

sporočila: 20

24. jun 2022 15:04

mamamia je napisal/a:

Žal so že zdavnaj mimo časi, ko smo komaj čakali na nove recepte in komentarje pod njimi. Ogromno sem se naučila na ta način. 

mamamia

Se strinjam s tem. Zato tudi tukaj sprašujem, če je že kdo kaj poskusil in če bi kaj izboljšal. Tudi jaz sem se v otroštvu (ko sem pogosto pekla) malo zgledovala po mnenjih ob receptih. Zdaj pa tega ni več, oziroma je redko.

spelica22

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti