Medena hišica- modelček - kulinarika.net

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila:1066

tema odprta - 8. dec 2020 14:59 | ogledi: 442 | odgovori: 2

Letos me je zagrabilo, da bi spet naredila mini medene hiške za na skodelico. Ker je rezanje z nožem precej zamudno, jaz pa bi teh hišk naredila več, bi rada modelček. Vse, kar sem našla je ali čez lužo (za naslednje leto bi prišlo v poštev) ali pa ne pošiljajo v Slovenijo.

Imam modelček iz trgovine Pekis (imajo ga tudi v Pekiju v LJ), vendar je hiška precej velika (za na lonec morda, na skodelico pa definitivno ne paše).

Morda je kdo zasledil kaj podobnega pri nas?

V skrajnem primeru bom nahecala nekoga s 3D printerjem (ki zna narediti tudi načrt).

Hvala vnaprej,

V.

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 14097

8. dec 2020 16:45

V skrajnemu primeru vzami ravnilo in izreži, ( šolsko ravnilo s šablonami) drugega mi ne pade na pamet. Namreč ugotavljam, da je izbor izdelkov naših spletnih tgovinah zelo boren letos, večine izdelkov se ne da dobiti. Podobno se dogaja tudi  v drugih spletnih trgovinah. 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1066

10. dec 2020 6:36

Trixi, se strinjam glede izbora- ta modelček sem že lansko leto iskala, ko sem izrezovala z nožkom. Da bi ga pa takrat naročila, mi pa ni kapnilo

V.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.

Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtrdkapica
malo za hecmadoka
Kaj danes za zajtrkPetrca_5
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti