Medena hišica- modelček

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

tema odprta - 8. dec 2020 14:59 | ogledi: 827 | odgovori: 2

Letos me je zagrabilo, da bi spet naredila mini medene hiške za na skodelico. Ker je rezanje z nožem precej zamudno, jaz pa bi teh hišk naredila več, bi rada modelček. Vse, kar sem našla je ali čez lužo (za naslednje leto bi prišlo v poštev) ali pa ne pošiljajo v Slovenijo.

Imam modelček iz trgovine Pekis (imajo ga tudi v Pekiju v LJ), vendar je hiška precej velika (za na lonec morda, na skodelico pa definitivno ne paše).

Morda je kdo zasledil kaj podobnega pri nas?

V skrajnem primeru bom nahecala nekoga s 3D printerjem (ki zna narediti tudi načrt).

 

Hvala vnaprej,

V.

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15147

8. dec 2020 16:45

V skrajnemu primeru vzami ravnilo in izreži, ( šolsko ravnilo s šablonami) drugega mi ne pade na pamet. Namreč ugotavljam, da je izbor izdelkov naših spletnih tgovinah zelo boren letos, večine izdelkov se ne da dobiti. Podobno se dogaja tudi  v drugih spletnih trgovinah. 

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

10. dec 2020 6:36

Trixi, se strinjam glede izbora- ta modelček sem že lansko leto iskala, ko sem izrezovala z nožkom. Da bi ga pa takrat naročila, mi pa ni kapnilo

V.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti