Bosch univerzalni kuhinjski mešalnik mum4405

bionda  

član od: 30.11.2004

sporočila: 131

tema odprta - 22. mar 2018 19:17 | ogledi: 1.422 | odgovori: 1

V osnovi iščem le posodo z mikserjem. Multipraktik (strgalnik, ožemalnik, ipd.) že imam, 800w edicija. Ročni mikser je tudi močen, 400w, zato posode z nastavkom za ročni mikser ne mislim kupiti. 

V reklami sem zasledila Bosch univerzalni kuhinjski mešalnik MUM4405, 500w, pa me zanimajo dejanske izkušnje.

Hvala. Lp, Alenka

bionda

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12640

22. mar 2018 23:23

  Sama imam ta mešalnik in sem z njim, zelo, zelo zadovoljna, veliko ga uporabljam, praktično za vsako peko , mislim, da sem ga kupila ravno pred  tremi leti. Super je, ker se lepo zloži in na pultu ne vzame veliko prostora in tudi to, da lahko postopoma dokupuješ še ostale dodatke. Sama razmišljam, da bom verjetno  v kratkem dokupila mešalnik, oz. blender. Skratka, če se boš odločila zanj, ti res ne bo žal, verjemi.

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti