Bolj temna, bolj dobra

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

3. jun 2004 15:19

Jaz sem absolutno za Cote d"Or, med mojim študijskim bivanjem v Franciji nas je naš župnik dobesedno zalagal z njihovimi produkti. Sem prav malce nostalgično šla malce brskat po internetu in takoj naletela na nekaj dobrega - recept za tiramisu. http://www.cotedor.be/FR/recette/tiramisu.php Loni

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

3. jun 2004 15:52

Loni....a mi ti verjameš, da sem večji del te (dragocene) čokolade prejšnjo soboto poturila v tiramisu, ki sem ga delala za očeta od mojega fanta? Nisem sladkosneda, sem skromna....ampak ta tiramisu mi je mega uspel in je bil mega dober! Loni....a greš ti še kej tja čez....? TanjaG.

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

3. jun 2004 16:21

Odlicne so belgijske temne cokolade Dolphin, ki jih prodajajo vecii Mercator centri. Sploh temna s cajem in tista z 88% kakava. Priporocam! Sonja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

4. jun 2004 9:31

Jaz pa vsa razočarana nad tem, da sem mascarpone porabila že v ponedeljek, tole dobroto pa odkrila šele včeraj. Bom vedela za drugič. Loni

RAFAELUS  

član od: 15.9.2007

sporočila: 2

23. jun 2019 12:29

Nekje sem se ustavil pri 70 % temne, kar je več ni glih dobro, pride pa dan ko se moram posladkati za mlečno. Temno imam za energijo ko veliko hodim po gozdu zaradi pljuč.

RAFAELUS

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti