Vem, da je še malo zgodaj, pa vseeno. Letos imam prvič na vrtu srebrne drobne čebulice. Rada bi jih namreč vložila. Ima kdo izkušnje s tem in kakšen preizkušen recept?
MImika
Vem, da je še malo zgodaj, pa vseeno. Letos imam prvič na vrtu srebrne drobne čebulice. Rada bi jih namreč vložila. Ima kdo izkušnje s tem in kakšen preizkušen recept?
MImika
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Debeli špageti s poletno zelenjavo

Široki rezanci s kuhanim pršutom, mlado špinačo in porovo kremo