Posoda

Klavdija bobi  

član od: 24.11.2016

sporočila: 7

28. nov 2016 15:40

Drago drustvo...jst se se kar odlocam...fissler primerjava wmf posoda...se ta mnenja prosim...hvaaalaaa

Klavdija bobi

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

28. nov 2016 20:22

Klavdija bobi je napisal/a:

Drago drustvo...jst se se kar odlocam...fissler primerjava wmf posoda...se ta mnenja prosim...hvaaalaaa

Klavdija bobi

 A si si posodo že ogledala v živo? 

 Potem je tukaj še Kuhn Rikon. Meni se zdi neprimerljiva tako s fissler kot WMF. 

 

Vanja
Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 28.nov 2016 20:29

Klavdija bobi  

član od: 24.11.2016

sporočila: 7

28. nov 2016 21:38

Vidla sm jo v merkurju...ma nikakor se ne morm odloct za nakup prek neta,ja lahko da ne grem s casom naprej,in kr cakam...ma sej v bistvu ne bi blo tak problem eno posodo kupt...tle se gre da se bomo selil v hiso in sedanjo posodo mam res ze staro...iz tega sledi da je potrebno mal vec nakupa...pa po moje bi zravn katerekoli posode itak se vzela neki emajlirane posode k zmer pridejo prov... Zdaj pa ze res kompliciram...ja sem pac zenska k zenska...pa brez zamere...

Klavdija bobi

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

29. nov 2016 0:25

Pa kaj potem, če je posoda stara. Kupi po eno na leto, pa boš imela kar hitro komplet. Začni s komadom, ki se ti zdi, da ga najbolj rabiš. 

Kupuj s spletnih strani, ki jih poznaš. Ena moja kolegica je našla obleko Zuhair Murada za manj kot $200, ko je pa videla, kaj je prišlo, ji je jasno kri zavrela. Kupila je kar tako na neki spletni strnai, ki je objavljala poceni robo. Podobno se dogaja s čevlji (louboutin), dizajner torbicami in še kaj bi se našlo. Zakaj bi bila torej posoda izjema.

Aja, kaj pomeni, da si "ženska k ženska"?  Če s tem misliš, da vse ženske kompliciramo, se zelo motiš. Ene samo preračunano razmislimo, kako in kaj in gremo v akcijo. 

 

 

 

Vanja

milja44  

član od: 2.1.2014

sporočila: 152

29. nov 2016 10:54

Jaz sem pred leti kupila WMF posodo in sem z njo zelo zadovolna. Lani sem še pa probala Rosmarino sem še pa bolj zadovoljna. 

milja44

Klavdija bobi  

član od: 24.11.2016

sporočila: 7

29. nov 2016 17:28

Viii...mam jo...wmf...moj moz je super...v trgovini v lj,cankarjevo nabrezje 1...zdaj pa sam kuhat...

Klavdija bobi

lucys  

član od: 29.10.2009

sporočila: 111

29. nov 2016 22:02

Sama imam WMF posodo in se super kuha v njej....sem si pa tudi eno LeCrouset privoščila. Super je, lahko se v njej peče tudi v pečici. Uspešno kuho vam želim. 

lucys
Sporočilo je spremenil(a) lucys dne 29.nov 2016 22:03

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

30. nov 2016 7:36

Klavdija bobi je napisal/a:

Viii...mam jo...wmf...moj moz je super...v trgovini v lj,cankarjevo nabrezje 1...zdaj pa sam kuhat...

Klavdija bobi

 Očitno zna mož dobro poslušat. Sama trenutno jamram, kako težko testo mesim (artritis, otečeni sklepi, krpalni kanal ...) in se mi zdi, da je že zastrigel z ušesi ob omembi MUM in še kakšni ... 

mamamia

Klavdija bobi  

član od: 24.11.2016

sporočila: 7

30. nov 2016 7:38

NO, jst zaenkrat še uporabljam drugačne pristope pri možu... :)))) ....pa palijo... in resnično vesela...čim več dobrega in okusnega kuhanja vsem skupaj...

Klavdija bobi

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

30. nov 2016 9:42

Klavdija bobi je napisal/a:

NO, jst zaenkrat še uporabljam drugačne pristope pri možu... :)))) ....pa palijo... in resnično vesela...čim več dobrega in okusnega kuhanja vsem skupaj...

Klavdija bobi

 Verjetno še nista dolgo poročena ... Vsi smo skozi skupna leta uporabljali določene prijeme ... , seveda pa se ti z leti spreminjajo ...

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti