Valjar z distančniki

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

15. dec 2016 20:21

rimljanka je napisal/a:

Povsem dobro se obnesejo tudi lesene deščice poljubnih dimenzij, ki jih postaviš na vsako stran tvojega običajnega valjarja ter valjaš čez njiju, med njima pa imaš testo.

rimljanka

 To se meni sploh ni obneslo. 

Vanja

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

15. dec 2016 21:35

Vanja_v_ZDA je napisal/a:
rimljanka je napisal/a:

Povsem dobro se obnesejo tudi lesene deščice poljubnih dimenzij, ki jih postaviš na vsako stran tvojega običajnega valjarja ter valjaš čez njiju, med njima pa imaš testo.

rimljanka

 To se meni sploh ni obneslo. 

Vanja

 In zakaj ne???

Kot sem že večkrat povedala, pri naši hiši testo in ticino maso vedno valja mož in pri tem si vedno pomaga z različno debelimi deščicami ter nima nobenih težav.

rrr

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

15. dec 2016 22:52

Rrr, zato, ker moraš imeti te ploščice nekako pritrjene, da se ne premikajo. To s ploščicami je bila dobra ideja, dokler nisem probala. 

Vanja

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2343

16. dec 2016 1:34

Vanja, jaz uporabljam lajšte že na leta za  piškote.  Ni treba, da so pritrjene, le dovolj dolge morajo biti.  Testo za lincerje, na primer iz pol kg moke, razdelim na tri dele , ga najprej razvaljam na približno obliko, ki je ožja od valjarja, postavim na obe strani lajšto in valjam od sredine ven na obe strani. Valjar pri tem teče na obeh straneh testa po lajšti.

Iz prvih dveh delov spečem zgornje dele z luknjicami,  iz tretjega in ostankov izrezovanja pa spodnje dele. 

Katrin11

Sporočilo je spremenil(a) katrin11 dne 16.dec 2016 02:43

bionda  

član od: 30.11.2004

sporočila: 131

16. dec 2016 8:05

Kar je res, je res. Moram pohvaliti zaposlene v Spar trgovini. Dva maila sem poslala in že me čaka valjar z distančniki v meni najbližji trgovini. Ravnoprav za peko božično-novoletnih piškotov .

bionda

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

16. dec 2016 8:46

Ker je ravno prednovoletni čas, upam, da tudi meni ne bodo zamerili te majhne pohvale. Najmanj dvakrat sem nekaj reklamirala v Sparu in odziv je bil vedno dober. Brez pregovarjanja in dokazovanja v nedogled. Ker radi grajamo, je lepo, če tudi pohvalimo, kadar je to potrebno.

 

naor

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

16. dec 2016 15:02

Po sili razmer () sem zadnje čase precej pogosto na facebooku. In veste, da mi včasih na kulinariki kar manjkajo ikone za všečkanje . Npr. se mi je zdajle to zgodilo, ko sem prebrala pohvalo od naor.

lp

cervus

bionda  

član od: 30.11.2004

sporočila: 131

17. dec 2016 19:53

Trgovke so pridne, samo tokrat je bil en "lump skrat" na delu in ocitno je eno "zapiralo" za distancnike odromalo nekomu v zep in mimo blagajne, zdaj pa lahko fiksiram le eno stran valjarja, druga pa je v prostem teku ...

bionda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti