Hyla sesalec

mišmaš  

član od: 3.11.2010

sporočila: 27

tema odprta - 6. maj 2016 23:21 | ogledi: 8.971 | odgovori: 5

Pozdravljeni!

 

Zanima me , če ima katera sesalec Hyla ? Kako ste kaj zadovoljne z njim in kaj vse čistite?

 

Hvala za odgovor

 

mišmaš

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

7. maj 2016 10:12

Imamo, že 20 let enega in istega, na vodo.  Z njim,  z ustreznimi krtačami, očistimo vse od parketa in ploščic do jogijev in kar je vmes.  

Plus:  

-dobra kakovost. V vsem tem času smo zamenjali le par gibljivih  cevi, ki so vedno na voljo kot rezervni del in tisto za mokro čiščenje. 

-na podstavek lahko nataknem vse krtače in jih imam vedno pri roki, ko je treba spotoma poleg tal  posesati še različne druge površine površine

- tudi  mokro dobro čisti,  se je pa treba navaditi in dobiti "grif".

- ne more se zgoditi, da bi počila vrečka, ker je nima. Na vodi tudi hitro opazim, če bi jo bilo dobro vmes zamenjati. 

- enostavno čiščenje posode za vodo.

Minus: težak za prenašanje po stopnicah, čeprav se da ločiti posebej posoda in posebej podstavek.

Zaključek: ko se bo pokvaril bi takoj kupila enakega. Res pa je, da drugih na vodo ne poznam, variante z vrečko mi pa niso pri srcu. 

 

 

Cila

limonca26  

član od: 23.7.2006

sporočila: 304

7. maj 2016 10:39

Tudi jaz ga imam že kar nekaj let.

Poleg vseh prednosti, ki jih je naštela Cila, dodajam še:

- ker imamo doma astmatika, mu v spomladanskem času, predno gre spat, v sobo dam (vklopim) sesalec brez cevi. V vodo kapnem nekaj Hylinih evkaliptusovih kapljic. Pravi, da lažje spi.

- ko po kakšni bolj "dišeči" kuhi želim osvežiti prostor, enostavno vklopim odišavljeni sesalnik

- iz WC školjke posrka vso vodo in čiščenje le te je sila enostavno

 

Tudi pri nas ne bomo kupovali drugega kot tega.

Lep konec tedna vam želim. Naužijte se sonca, saj ga potem spet nekaj časa ne bo.

limonca26

nodika  

član od: 19.2.2010

sporočila: 190

7. maj 2016 14:17

Ali se odločate za nakup sesalca Hyla?

nodika

Lennyka  

član od: 31.3.2014

sporočila: 48

7. maj 2016 20:52

Kakšna pa je cena takega sesalca. Lep vikend

 

 

Lennyka

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15163

8. maj 2016 15:43

Jaz imam Hylo že 20 leto in sem z njim zelo zadovoljna. Prvič je bil na servisu letos pa še to le manjši servis, da so prevrteli motor, ker je bil glasen ( delala pa je). Pa banalna cena servisa 12 evrov..

Kupila pa sem jo zaradi alergije in astme v družini. 

Upam, da bo še nekaj časa delala, drugače pa nudijo staro za novo s popustom. Cene pa Od 1300 evrov navzgor. Novejši model je malo manjša posoda in priročnejša, pa tišja in ni treba čistit filtra. Vsekakor vredna nakupa. Pa še na obroke se lahko kupi. 

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti