Podlaga za figurice iz fondanta

tej_a  

član od: 10.10.2005

sporočila: 362

tema odprta - 23. mar 2016 22:26 | ogledi: 7.282 | odgovori: 3

Celo torto bom prelila z kremo iz stopljene mlečne čokolade v sladki smetani (200 g mlečne čokolade, 100 ml sladke smetane). Na vrh pa bom postavila figurice iz fondanta. Zanima me ali lahko dam na ta preliv (mlečna čokolada) figurice ali se bodo topile? Zanima me tudi ali lahko dam takšno torto s temi figuricami v hladilnik? Zraven tega bo pa morala torta preživeti tudi 160 km vožnje. Še to me zanima koliko časa se morajo figurice sušiti? Se zahvaljujem za vašo pomoč.



tej_a

Temo je spremenil(a) tej_a dne 23. mar 2016 22:50

DBpek  

član od: 19.6.2012

sporočila: 994

24. mar 2016 8:41

Sem že dajal figurice na čokoladni ganaš in se v enem dnevu niso stopile.

Če želiš, da figurice obrdžijo obliko, jih lahko narediš že več dni prej, da se dovolj posušijo in strdijo.

Hraniš jih pa nekje na suhem prostoru. Če jih daš v hladilnik en dan prej ni nič narobe, samo moraš vedeti, da bodo sladkorna masa nase potegnila vlago iz hladilnika in jih ne boš smela več prijemati, da se ne bodo poznali prtsni odtisi na figuricah. 

Glede na to, da boš torto vozila, ti svetujem, da pri stoječih figuricah poskrbiš zato, da ne padejo. Lahko v spodnji del zapičiš leseno palčko in vse skupaj zapičiš globoko v torto.

DBpek http://www.easy-recepti.com

tej_a  

član od: 10.10.2005

sporočila: 362

24. mar 2016 16:49

Ampak jaz sem že naredila figurice. Sedaj se že sušijo. Verjetno ne ne gre več dajati palčk ali jih še lahko???

tej_a

DBpek  

član od: 19.6.2012

sporočila: 994

25. mar 2016 8:20

Tvegaš, da se figurica prelomi ali poškoduje. Če jih pelješ s seboj in jih daš na torto po prevozu, potem nimaš bojazni, da bi se med prevozom podrle in razmetale po torti. Drugače pa vzami tiste te baljše zobotrebce (gladke) in ga zapiči v figurico spodaj cca 1 cm, toliko, da ti potem ne pade. 

DBpek http://www.easy-recepti.com

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti