Kuharska knjiga

tema je zaklenjena

zzaakk  

član od: 11.2.2016

sporočila: 3

tema odprta - 11. feb 2016 14:40 | ogledi: 6.136 | odgovori: 2

Pozdravljeni, nekaj tem sem "prelistal" na to temo vendar v nobeni nisem našel odgovora in sicer za darilo potrebujem kuharsko knjigo, ki je primerna za novopečeno kuharico. V mislih sem imel sodobno slovensko kuharico oz. knjigo s tradicjonalnimi slovenkimi jedmi in razumljivimi recepti. Zelo bi vam bil hvaležen, če bi povedali vaše mnenje o omenjeni knjigi oz. predlagali katero boljšo.

 

LP

zzaakk

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

11. feb 2016 14:58

Kaj pa ta novopečena kuharica, kakšna nagnjenja ima? Če nima nobenega posebnega (recimo za zelenjavne jedi, za eksotične, da je manhnjena na testenine ali krompir, se loteva sladic ...), potem je knjiga, ki jo imaš v mislih, čisto ok. Je univerzalna. Mene sicer ne navduši, vsaj toliko ne, da bi si jo sama kupila, razloga ti ne znam reči, je pa vsekakor knjiga, ki se je vsak razveseli, sploh pa zna biti v pomoč začetnicam v kuhinji (in seveda tudi izkušenim kuharicam). 

 

Na pamet bi ti težko kaj predlagala, lažje bi bilo, če bi šla v knjigarno pogledat, kaj vse imajo. 

 

 

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti