Darilca za povabljence

nxyz  

član od: 3.10.2014

sporočila: 140

10. feb 2016 17:36

mamamia je napisal/a:
Mi smo očitno čisto mimo - noben iz naše družbe nikdar za povabljene ne pripravi nobenega darilca (izjema so poroke - dobili smo lične vrečke s konfeti). Da si ob praznovanjeu še dodatno skrb in delo nalagamo - nismo te sorte. 

 

mamamia

Enako.

Niti nikomur ni v interesu zbiranje lovilcev prahu. 

nxyz

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

10. feb 2016 18:41

Hvala lepa za nasvete. Tudi sama sem razmišljala v teh smereh, ki ste jih navedle.

 

Hvala lepa

mamazeljka

ema82  

član od: 17.3.2008

sporočila: 161

10. feb 2016 19:49

Pri nas je vsaka familija dobila majhen hlebček domačega kruha in prisrčnico z domačim žganjem.

ema82

basket  

član od: 3.1.2015

sporočila: 34

11. feb 2016 9:31

Ce ze kaj, podari nekaj uzitnega/pitnega. Vse ostalo se mi zdi nepotrebna navlaka za katero bos porabila kar nekaj denarja, obdarjenci pa bodo to stvar po vsej verjetnosti postavili v kot kjer bo nabirala prah in ne bo nikoli uporabljena.

basket

marcipančica  

član od: 20.6.2011

sporočila: 7

12. feb 2016 19:33

Pri moji sestrični na 50 letnici, smo dobili vsak svojo kuhalnico, na kateri je bila zahvala in njen podpis. Na koncu kuhalnice pa je visela na vrvici školjka z datumom. Zelo lepo.

marcipančica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti