Cvrtnik delimano 3d air fryer - aparat na vroči zrak

vijolicarumena  

član od: 30.11.2010

sporočila: 11

tema odprta - 10. jan 2016 12:56 | ogledi: 11.854 | odgovori: 2

Pozdravljeni,

mene pa zanima, če ima kdo ta cvrtnik in kako je z njim zadovoljen. Je mogoče tudi pohano v njem ocvreti?

Me mika nakup ampak ne vem, če ne bom le stran vrgla denarja ;)

 

Hvala in lep dan

http://www.delimano.si/sedaj_v_akciji/vecnamenski-3d

vijolicarumena

jesen  

član od: 5.10.2004

sporočila: 410

10. jan 2016 15:51

Imela,pa sem ga poslala nazaj.Lansko leto sem ga dobila za novoletno darilo,ko smo ga enkrat sprobali,smo se družno odločili,da za nas to ne pride v poštev.Kadar smo doma vsi nas je 12,ne vem kdaj bi v tem ocvrla krompija  za toliko oseb.Košarica v kateri se peče je prav mičkena,zraven so tudi neke košarice za zrezke,mogoče za 2 zrezka,v glavnem za nas popolnoma neuporabno.Edino perutničke so se res lepo spekle,ampak se tudi v pečici.

Ta njihova agentka je tako hvalnico pela tej napravi, da sva s hčerko res naivno pomislili,da nam samo še to manjka.V glavnem zapakirala in poslala nazaj,čisto komot sem preživela še eno leto brez te čudovite oh in sploh aparature.

Saj izgubit nimaš kaj,če naročiš ti svetujem, da spraviš embalažo,ga sprobaš in če ti ne odgovarja pošlješ nazaj.

Mogoče boš pa ti z njim zadovoljna.

 

jesen

vijolicarumena  

član od: 30.11.2010

sporočila: 11

10. jan 2016 18:08

Jesen hvala za tvoje mnenje. Mi bo pomagalo pri odločitvi. Sem gledala predstavitev na you tube. Sedaj ko si mi ti napisala iz izkušenj, so najbrž res tiste košarice kar majhne.... Bom počakala z odločitvijo. Hvala in lp

vijolicarumena

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti