Zanima me,kako poskrbite da nimajo citrosi preveč strupene lupine.Sama jih posujem čez noč z soljo.Katera ve boljšo varjanto?
ena mš
100% marmelada
Mah,zasrala sem.Zdaj imamo dva foruma na isto temo.Žal!
ena mš
Vprašanje za tiste, ki ste delali marmelado iz bezgovih jagod: kaj ste naredili s peškami, kako ste jih odstranili?
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
