Akupunktura

Barbolinka  

član od: 27.4.2004

sporočila: 143

tema odprta - 3. maj 2004 12:44 | ogledi: 9.162 | odgovori: 7

Lep pozdrav!

Zanima me, če je kdo na forumu, ki obiskuje, je obiskoval terapije z akupunkturo in kakšni so kaj učinki. Zanima me predvsem hujšanje z akupunkturo.

Pa pa!

Barbolinka

kokot  

član od: 26.5.2004

sporočila: 90

27. maj 2004 11:23

Učinki so odvisni od znanja terapevta in od težav, ki jih rešujemo. Raje priporočam refleksno consko masažo stopal. Bojan Kokot

Barbolinka  

član od: 27.4.2004

sporočila: 143

27. maj 2004 14:24

Hvala za nasvet! Barbolinka

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

18. jun 2009 21:16

Mene pa zanima odpravljanje celulita s pomočjo akupunkturE in sicer zaradi nedavnega članka na poptv. Ali je že katera preizkusila? Suzi

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

18. jun 2009 21:57

Ja, v Celju je bila to s celulitom posledica terapije za eno drugo reč. So zdravniki (ker tam v Celju, kot tudi v Mariboru, delajo kitajski zdravniki, ki so končali medicinsko fakulteto in niso nekakšni zdravilci ali kaj podobnega, tudi prišli so sem preko veleposlaništva, torej preverjen kader) povedali, da vedo, da se da odpravit celulit, odvečne kilograme in tudi gube,a tega ne počno, ker to ni delo zdravnika. Zdravnik naj zdravi, ne pa opravlja lepotne posege, je njihovo prepričanje. AMpak bodo zdaj tako v Celju kot MB delali tudi to, ker je veliko povpraševanja. Mamamia mamamia

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

18. jun 2009 22:19

Se strinjam, da je odvisno od izvajalca. Pred več kot 20.leti sem vozila mojo mami zaradi odvečnih kilogramov v Ljubljano na Kljunovo 5 (tako zelo se spomnim tega naslova) in je res delovalo. Vendar ni bil noben kitajec ampak slovenka, ki se je učila na Kitajskem. Bilo je povsem neboleče, vozila sem jo mesec ali dva (ne spomnim se točno) in je izgubila 20 kg. Brez vseh težav, ker ti resnično vzame apetit in nisi nič lačen... a čez nekaj časa pridobila te kg tudi nazaj. Potem pa sva par let nazaj isto zadevo poiskusili nekje pri Kranju, kjer je akupunkturo izvajala prava kitajka. Jao, kako boleče je bilo... Sem probala v Ljubljani in tudi tukaj. Neznosne bolečine, ko je zapičila velikanske igle (morajo biti čisto drobne in prav nič boleče), bog ne daj, da si zakašljal ali celo kihnil, samo na miru ležat in nič govorit. V Ljubljani pa se je vmes pil čajček in bil je kot nekakšen debatni krožek, ker je bilo istočasno ene 10 ljudi naenkrat noter, resnično prijetno vzdušje. Tako da je res važno, kdo je izvajalec. Vendar sem mnenja, da je škoda denarja za take zadeve, če se gre za hujšanje. Je ta zadeva kar draga, je bolje manj jesti in migati... Oh, tudi sama bi mogla narediti kaj v tej smeri...saj bom, samo ne vem kdaj.. angie

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

21. jun 2009 10:10

Angie.orhideja. Ne vem zakaj vedno povezujejo celulit z debelostjo. Nimam probleme s težo in jo nikoli nisem imela. Poleti se kar dosti ukvarjam s športno aktivnostjo (kolesarjenje, pohodništvo) ampak celulit ostaja. Suzi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti