Pojasnilo o naročnini nadstandardnega paketa

neznan uporabnik
tema odprta - 2. apr 2001 15:04 | ogledi: 1.775 | odgovori: 2

Glede na veliko število pisem in odgovorov na anketo se mi zdi, da marsikdo ne razume točno, za kaj bi pri naročniškem paketu šlo. Če mi kdo piše, da na KulSlo pač ne bo več hodil, pomeni, da sem slabo razložil.

Ker pa ni izdela še točen načrt, katere storitve bi bile za plačati, samo toliko:

1. Vse osnovne storitve, ki jih uporabljate, bi bile tako kot zdaj, brezplačne.

2. Gre za nadstandardni paket, torej plačevanje za nekaj VEČ

3. Nekaj idej: Nadstandardni uporabniki imajo recimo na voljo 2 X več voščilnic kot navadni uporabniki. Morda lahko shranijo svoje nastavitve in jim portal prikaže samo tiste stvari, ki jih še niso videli. Morda članom pri pošiljanju ocen ne bi bilo treba tipkati imena, priimka, ker bi jih samo prepoznalo, poleg tega bi dobili kakšen poseben znak. To, da so nekaj plačali, pomeni, da jih poznamo, kdo so, v smislu, dobili so račun in ga plačali, niso anonimni. Njihove ocene so tako morda več vredne. Nadstandardni uporabniki bi morda lahko iskali recepte po sestavinah, navadni pa samo po imenu in avtorju (vem, trenutno lahko vsi iščejo po sestavinah, to bi bila ena stvar, ki bi jo morali "ukiniti" navadnim uporabnikom). Itd, itd. To je samo nekaj idej, ne rečem, da bodo to tiste, ki bodo uresničene, dela je ogromno. Ampak v tem smislu, kot imajo tudi člani gostinci svoje ugodnosti. Paket seveda ne bi bil "fiksen". Ko bi kaj dodali, bi dodajali tudi nove možnosti za nadstandardne uporabnike. Prav tako tudi za navadne. Cilj je:

a.) Da se navadni uporabniki ne bi čutili zapostavljene, da KulSlo ne morejo uporabljati.

b.) Da bi bilo dovolj drobnih stvari, da bi bil nadstandardni paket privlačen.

Med a.) in b.) je težko najti kompromis! Ampak se da. In cena dovolj nizka. Ne me držati za jezik, ampak recimo 5.000 SIT na leto.

Pošteno?

Jernej

Prosim za vaša mnenja, s tem nam lahko pomagate. In za tiste, ki niste vedeli, če je več kot 15 sporočil v eni temi, morate klikniti na druge strani (2,3,4), da preberete najnovejša. Marsikdo ne ve, da so sporočila urejena po straneh, če jih je preveč.

Pa lep dan želim, veselite se pomladi!

Jernej

Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

2. apr 2001 22:28

5.000.-SIT = eno (1) dobro kosilo z malo vina Spostovani Jernej, verjetno Vas nebo nihce "drzal" za jezik, ce tudi bo kaj vec. To je posteno! Hvala za lepo pomladno zeljo:) Tudi jaz se ji pridruzujem. Vsem mir in sreco, Henri

neznan uporabnik

2. apr 2001 23:20

Ni bilo mišljeno kaj več, le toliko, da se krijejo stroški. Pozdrav Jernej Urednik kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti