Kenwood - titanium

tinkabinka71  

član od: 26.3.2015

sporočila: 13

tema odprta - 26. mar 2015 13:24 | ogledi: 3.806 | odgovori: 5

Pozdravljeni, že dolgo se ni nič reklo o pripomočkih za gnetenje, tuhtam, gledam, zbiram, pa se ne morem odločit med kenwoodom in mum-om, bolj se nagibam h kenwoodu,ker bi rada tudi dodatek kot je multipraktik in za makarone delat :))

http://www.kenwoodworld.com/sl-sl/vsi-izdelki/kuhinjski-r

 

Ali ste zadnje čase kaj kupovali take strojčke?

zanima me tudi a je res potrebno za daljše in boljše delovanje več W?

 

hvala

tinkabinka71

 

tinkabinka71

malaga  

član od: 1.6.2011

sporočila: 801

26. mar 2015 14:33

Že nekaj let imam Kenwood palični mešalnik in navadni mešalnik (zanj sem se odločila, ker ima dosti močnejše metlice, kot ostali). Sem zelo zadovoljna. Res, da sta bila dražja od drugih, vendar  mi sedaj po nekaj letih uporabe ni žal. Svetovala bi, da se odločiš  za Kenwood.

malaga

lera  

član od: 21.7.2010

sporočila: 93

26. mar 2015 15:05

Tudi jaz ti svetujem Kenwood - odlično se obnese pa še en kup priključkov se da dokupit za vse sorte delat - res je fajn

lera

nemo  

član od: 31.3.2007

sporočila: 83

27. mar 2015 20:15

Jaz imam Major in sem zadovoljna,velika posoda,zelo močen in zelo lepo in hitro vmesi kvašeno testo.

Preporočam.

 

nemo

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

27. mar 2015 23:32

Jaz bi izmed teh izbrala kenwooda. Ima planetarni stil mešanja, ne kot mum, kjer je metlica vpeta v eno točko. Glede na izkušnje se mi obnese bolje. Poleg tega imam prav z vsemi malimi boschi (ročni mešalnik, mali multipraktik in mum) slabe izkušnje in sem jih podarila naprej ter si kupila aparate od drugih firm s katerimi sem končno zadovoljna. Plus, meni zdajšnja vesoljska mum oblika ne odgovarja, da bi mi stal na pultu. 

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

29. mar 2015 18:55

nemo je napisal/a:

Jaz imam Major in sem zadovoljna,velika posoda,zelo močen in zelo lepo in hitro vmesi kvašeno testo.

Preporočam.

 



nemo

3

 

Enako. Super zadeva,

 

Migla

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti