Biogetta

tema je zalepljena

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

26. mar 2015 15:47

Barbara_M, ob prvi priliki, ko jo zagledam, kupim tudi vaš pridelek, meni je moje domače letos že zmanjkalo.

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

26. mar 2015 16:21

[citat=--Barbara_M--]

[citat=--rimljanka--]

Pa še joda nima, kar tudi ni za odmet.

 

Rimljanka, kaj pa je narobe z jodom? Ali ni nujen za ščitnico ali nekaj takega?

Barbara



Barbara_M[/citat]

 

Ajoj, Barbara, a nisi zaznala cinizma v tem rimljankinem vprašanju?  Glede na prejšnje poste (začetnik ...) 

mamamia

anibas1  

član od: 30.8.2008

sporočila: 43

27. mar 2015 7:36

hribovc61 je napisal/a:

Tudi sam pripravljam svojo kakor vegeto. Je tudi bio in eko, ampak.....hm imam vedno težave z mletjem te zelenjave. Po pravici sem že uničil dva mlinčka za kavo :) Ker zelenjavo vedno sušim, nikoli nisem poskusil svežo dajat v kozarce s soljo. Je pa res, da vedno uporabim Piransko sol.



hribovc61

Sama sem pred leti dobila v dar domačo vegeto. Od takrat jo sama pripravim doma. Obvezna sestavina je piranska sol. Zelenjavo narežem na velike kocke in zmeljem v mesoreznici. 

anibas1

Barbara_M  

član od: 19.5.2014

sporočila: 16

13. apr 2015 13:14



Barbara_M[/citat]

 

Ajoj, Barbara, a nisi zaznala cinizma v tem rimljankinem vprašanju?  Glede na prejšnje poste (začetnik ...) 



mamamia[/citat]

 

Ajoj

Barbara_M

Barbara_M  

član od: 19.5.2014

sporočila: 16

6. maj 2015 21:40

V naši spletni trgovini in v nekaterih bio trgovinah (npr. v Kalčku, Domače dobrote, Norma...) imamo v maju posebno ponudbo: ob nakupu dveh naših izdelkov vam Biogetto podarimo!

Sicer pa nas zanima, če je kdo že preizkusil Biogetto ali naše druge izdelke in kako se vam zdijo?

Barbara_M

PoloPu  

član od: 22.7.2005

sporočila: 12

8. jul 2015 9:52

Jaz pa uporabljam Biogetto  Včasih sem jo delala sama, razmerje zelenjave, ki ga ima Biogetta, je zelo blizu mojemu okusu, mi je všeč!! 

 

Lep pozdrav, Polona

PoloPu

hribovc61  

član od: 14.10.2013

sporočila: 2057

5. avg 2015 10:25

babka1951 je napisal/a:

hribovc61 je napisal/a:

Tudi sam pripravljam svojo kakor vegeto. Je tudi bio in eko, ampak.....hm imam vedno težave z mletjem te zelenjave. Po pravici sem že uničil dva mlinčka za kavo :) Ker zelenjavo vedno sušim, nikoli nisem poskusil svežo dajat v kozarce s soljo. Je pa res, da vedno uporabim Piransko sol.


hribovc61

Jaz jo že nekaj let delam po receptu iz baze - Zelenjavna začimbna zmes

Vedno uspe, obdrži se tudi več kot eno leto, samo pri nas ne , veliko jo naredim, ampak je vsako leto več domačih odjemalcev.



"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

 

Hvala Babka1951.........letos jo naredim po tem receptu. Si mi prišparala čas sušenja :) :) :)

hribovc61

Barbara_M  

član od: 19.5.2014

sporočila: 16

1. sep 2015 15:28

Z Biogetto se da zelo enostavno pripraviti zelo okusne in predvsem zdrave jedi. Ena takih so smetanove murke, recept od moje stare mame, ki sem jih tudi posnela :)

Video si lahko pogledaš na https://www.youtube.com/watch?v=JTE55teZSis

Barbara

Barbara_M

milja44  

član od: 2.1.2014

sporočila: 152

2. sep 2015 17:56

Barbara_M, sem si ogledala recept za smetanove murke. Pri nas na Štajerskem tak recep ni znan niti pri pra babici. Je pa ohranjen tak brez te biogete ali pa vegeta - pa saj ti dodatki niso bili pred šezdesetimi leti. Prav tako si ne predstavljam, prežgane juhe pripravljene z vegeto. Obožujem smetanove murke s fižolom, kar je moja skoraj najljubša poletna jed.

milja44

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

13. nov 2015 21:54

Všeč mi je biogetta, čuti se, da je res samo zelenjava brez umetnih dodatkov. 

daga

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti