Sušenje kakijev

bionda  

član od: 30.11.2004

sporočila: 131

3. dec 2018 22:26

Ne. Ni to. Včeraj je posušilo ok. Danes niti zunanjo steno prvega/spodnjega pladnja ne segreje.

bionda

branka.mahnic  

član od: 23.7.2008

sporočila: 1157

3. dec 2018 22:33

Mi imamo kakije doma in jih seveda sproti sušim v sušilniku tistem belem in sicer na št.2 12 ur cca narezane na 6mm. Vsake toliko prestavim pladnje, ker se različno sušijo. Brez peki papirja. Ko je na 2/3 sušeno obrnem rezine. Zlagam jih pa malo ene čez druge kot strešnike.

branka

bionda  

član od: 30.11.2004

sporočila: 131

3. dec 2018 22:41

Branka - hvala za info, jaz jih zlagam zgolj enega zdraven drugega in okrogla rezina na pol. Bom probala še kot strešnike. 

Še prej pa bo treba naštudirati nov sušilnik....

bionda

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2012

4. dec 2018 5:00

Branka, imaš enak postopek kot je moj - na začetku so lepo zloženi kot strešniki, nato pa se skrčijo oz. osušijo in je prostora dovolj za vse, da so v eni plasti. Mogoče jih jaz malo prej obračam (se pa res radi malo sprimejo, pa ni panike) in potem še enkrat, da gre malo hitreje. Nasušila sem pa kakšnih 5-6 kg suhih kakijev, tako da imam svoj postopek v malem prstu, da sem lahko delala kolikor toliko po vrsti in mi je delo lepo teklo - nekako 2 rundi na dan.  

tedyka

bionda  

član od: 30.11.2004

sporočila: 131

5. dec 2018 6:56

Uspelo! 

Tanjše rezine, cca 3mmm, rotacija pladnjev, 1x onrnila rezine, 7h sušenja in uspeh zavotovljen.

Tedyka in Branka - hvala za nasvete!

bionda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti