Pomoč pri iskanju sladice

mladikica88  

član od: 21.10.2014

sporočila: 61

21. okt 2014 19:24

Hvala vam vsem, za pomoč pri iskanju te sladice. Gospa Rebecca vam se pa opravičujem,da vam nisem kar direkt poslala vprašanja o tem kaj je na fotografiji,ampak to se zgodi ko se človek prepozno spomne kako bi lahko najhitreje prišel do željenih informacij. To sladico sem našla pri pregledovanju enega albuma na portalu Mojalbum.com, vendar je bila tam slikica tako majhna,da sem poiskala večjo različico in pri tem naletela na vašo slikico.

 

Hvala vam za posredovan link od hrvaške coolinarike. Pa bo decembra na mizi zopet nekaj zanimivega in atraktivnega:)

 

Naj samo še vprašam...je pod "bademova pasta" mišljen marcipan??

LP



mladikica88

Sporočilo je spremenil(a) mladikica88 dne 21.okt 2014 19:29

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

21. okt 2014 20:35

Ne me vikat , le zacudilo me je v katerem albumu si nasla sliko (ker ga nimam). Mandljeva pasta pomeni da ima enako razmerje mandljev in sladkorja, odvisno od proizvajalca (oz. razmerja 1:1) je to lahko tudi marcipan. Zlahka ga naredis sama.



"Stressed is desserts spelled backwards!"

Sporočilo je spremenil(a) rebecca dne 21.okt 2014 20:41

mladikica88  

član od: 21.10.2014

sporočila: 61

21. okt 2014 21:10

Ni bil tvoj album,od ene druge zenske za katero pa ne vem ce je tudi clanica KulSlo. In ker je bila ta slika v njenem albumu premajhna,sem iskala dalje in naletela na tvoj:)

mladikica88

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti