Torta medo pu

KAJČKA  

član od: 11.5.2014

sporočila: 2

tema odprta - 14. maj 2014 17:13 | ogledi: 4.749 | odgovori: 4

Pozdravljeni!

Izdelava torte Medo Pu - ima kdo mogoče kakšen recept in sam potek kako naj naredim to torto? 

 

pozdrav,Kajčka

 

 

KAJČKA

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

14. maj 2014 18:13

https://www.google.si/search?q=torta+medo+pu&cl

Recept tako ali tako uporabiš tisti, ki ti je všeč. Na linku imaš pa ideje, kako okrasiš.

Nena

Sporočilo je spremenil(a) nb dne 14. 2014 18:15

Titikaka  

član od: 13.9.2008

sporočila: 128

15. maj 2014 9:32

Ker je moj načrt za naslednjo rojstnodnevno torto isti, sem v trgovini Žito na Brnčičevi kupila medvedka in ostale igračke (pride v kompletu, par evrov - se ne spomnim točno, koliko je bilo). Tako da bo torta brez tičine mase, ker je res nimamo radi.

Titikaka

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

15. maj 2014 9:45

V Google lahko vneseš tudi angleški izraz "winnie the pooh birthday cake" za več rezultatov/idej.

Če ti je tičino masa 'too much', lahko narediš nekaj podobnega temu: http://www.flickr.com/photos/ansik/1205158868/

Kratek opis postopka:

"Another easy Winnie the Pooh birthday cake idea is even simpler. Make a round cake and two cupcakes, or cut a large circle and two small circles out of a sheet cake. Arrange the three cakes to look like Pooh's head and ears, and cover them with yellow frosting. Use black licorice and other candies or cookies or a tube of ready-to-use black icing to make a simple face like the one shown here in a photo by ansik on Flickr. That's it!"

Recepte za torto pa lahko najdeš v bazi (npr. "Biskvit za torto, ki nikoli ne pade dol")

Life is war against boredom~

 

Sporočilo je spremenil(a) MiriBon dne 15. 2014 09:53

polalonca  

član od: 27.10.2010

sporočila: 58

15. maj 2014 12:35

če nimaš modela medvedka, lahko spečeš kvadratni biskvit, iz papirja narediš osnutek medvedka in potem obrežeš po modelu. jaz sem tako naredla model za električno kitaro in mi je uspelo. Potem da lahko namažeš torto sem naredila debelejši trak iz alufolije in postavila okoli prve plasti, potem pa krema, druga plast biskvita, spet krema in tretja plast biskvita. aja alufolijo sem še nekoliko ojačala s selotejpom, kajti jaz ponavadi na koncu potlačim vse skupaj navzdol, da se tudi malce poravna. vse skupaj še poliješ z glazuro (lahko namažeš s smetano) seveda tudi po robovih, okrasiš po svojih zmožnostih in odlična torta je tu!

polalonca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti