Pikni posoda

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

6. maj 2014 16:27

Sem. Prav lepe, bambusove, ampak kaj ko so drazje kot navadi globoki krozniki. Lahko se pa pozanimas pri loncarjih, po koliko ti prodajo 50 kos latvic, ki jih potem podaris gostom

"Stressed is desserts spelled backwards!"

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

7. maj 2014 11:08

Iz naravnih materialov je čudo tega: leseno, lončeno., kruh....

Ampak ni poceni.  Izdelava vsega zahteva precej časa in to ni poceni in zato se stvar ne prodaja - ker ni kupcev.

Ozrioma, so kupci iz mnogo višjih plačilnih razredov, ki si pač lahko privoščijo tako stvar.

Drugo je obilčajen srednji plačilni razred - tam nihče ne bo kupoval nekaj "lesenega za enkratno uporabo". Ker preveč stane in še vedno je tveganje, da bo kakšna trska v hrani itd itd itd.

Ostane ti papiranta in aluminjasta embalaža (tista, kamor shranjujemo stvari in jih dajemo v zmrzovalnik). Je oboje nazarensko natur.  Se pa golaža v takem ne da jesti - oziroma je težko.

Vendelina jr.

Vesnuska  

član od: 1.1.2011

sporočila: 944

9. maj 2014 13:16

Včeraj sem v Intersparu(Ptuj), videla znižane skodelice za piknik iz sladkornega trsa znamke Papstar. Če so znižane, potem imajo verjetno tudi reden prigram... Pač preveri v kakem sparu.

http://www.papstar-pure.com/de/Produkte/Teller%2

Vesnuska

sasaz  

član od: 4.10.2001

sporočila: 85

9. maj 2014 22:30

Morda poskusi poklicati v Hišo kulinarike Jezeršek. Na novoletnem sejmu v Ljubljani so v podpobnih lesenih posodicah za enkratno uporabo stregli šmorn z jabolčno čežano, morda ima njihov dobavitelj tudi kaj bol trdnega za golaž.

 

Saša

Saša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti