Poslovilna

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

13. apr 2014 7:31

preprost-si me prijetno presenetil.

Še ena ideja-za 1.maj smo (gledano nazaj) pekli odojka.Lahko pa ga tudi naročiš,pa še zrežejo ti ga.

Ideja od Vendeline jr.je tudi simpatična.

andreja m

Fora  

član od: 28.12.2012

sporočila: 136

13. apr 2014 16:59

Tudi sama sem imala dober mesec nazaj eno praznovanje za priblizno 25 oseb. Piskote sem napekla sama, narocila pa sem sirove plosce, pa prsut in suhomesnate izdelke. Dogovorila sem se za dodatke zelenjave, oresckov, razlicne vrste kruha, se malo sadja. Placala sem 5 eur po osebi. Ce bi na zadevo gledala tako z estetskega vidika kot gurmanskega, sama tega in toliko za taksno ceno ne bi mogla pripraviti. Vec bi dala ze za sam material. Pa ce bi ze vse ostalo odstela, stvar je bila pripravljena res super, pa razen, da sem pekla sladkarije, ki jih tako rada delam ... je bilo vse narejeno. Ker sem zaupala cateringu, sem bila mirna "kot bubica". Res je vredno premisliti, kako izvesti taksne feste.

Fora

preprost  

član od: 25.1.2014

sporočila: 168

13. apr 2014 17:07

Pravilno. Jaz sem mel v mislih tam 10 na osebo, catering seveda. Se pravi 400 za vse. To je ups, ko jih maš v roki. Jaz vseeno menim, da je piknik, kot sem predlagal jaz pa Cila potrdila in še Andreja najbolš. Če gre res za čago poslovilno. S tem je pa itak vse povedano. Ne poslavljaš se od nekoga, ki ti nič ne pomeni. Za one, ki ti pomenijo pa nardiš žur, če lahko al pa prosiš za delno pomoč pr žuru. To je tako preprosto kot jaz.

 

Lp

preprost

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

14. apr 2014 9:26

Hja, naši možje znajo biti razvajeni. Jaz sem tud enkrat (!) pristala na to, da sem pekla 8 sort peciva za 70 ljudi. Pa nisem doma, tako da so se te aktivnosti izvajale po 6 uri popoldan po službi. No, sedaj naročim pecivo pri gospe, ki to obvlada. Jaz ga moram it le iskat. Cenovno pa dvomim, da me pride kaj dražje.

Lopatka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti